Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

David Sem

 
post narozen výška cm váha kg státní příslušnost
O 18.10.1988 180 85 česká
 
 

Jaký obor studujete? Řízení podniku a podnikové finance. Máme rodinou firmu, tak doufám, že mi to do budoucna pomuže. 

Hokejové začátky? Táta celý život hrál fotbal, takže bylo jasný co budu hrát. Vzal mě s bráchou do Černošic a tam jsem začal s hokejem. Začátky šílený. Vůbec mi to nešlo. Jako obránce jsem si myslel, že mám zabránit aby nám dali gól. Tak jsem lezl k našemu golmanovi do branky, abych mu pomohl něco chytit. 

Nejhezčí hokejové zážitky? Zážitky s hokejem pro mě začali až teď, když jsem poznal kluky s Techniky a začal se hokejem bavit. Do té doby jsem si myslel, že se v hokeji někam dostanu a soustředil se jenom sám na sebe a hokej. Teď jsou zážitky pořád. 

Co vás v hokeji nejvíc zarmoutilo? Že jsem v hokeji ničeho nedosáhl. Je to pro mě takový životní zklamaní, ale život jde dál a teď mám další priority. 

 Čeho se nejvíc bojíte? Bál jsem se toho, že nezačne další sezóna s Technikou. Naštěstí Technika jede dál, takže teď už se ničeho nebojím. Děkuji našemu realizačnímu týmu, že se o to vše postaral. Kluci ještě jednou děkuju a klobouk dolu. 

Co vás dokáže naštvat? když si koupím nové tkaničky do bruslí a hned mi je někdo přeřízne. 

Sledujete politiku? vím je to chyba, ale bohužael moc nesleduji. Snažím se někdy něco poslouchat, když se něco řeší v televizi, ale ne moc často. 

Oblíbení herci, herečky? nemám oblíbeného herce ani herečku. Když si udělám čas a koukám na film tak se chci u toho zasmát. Takže herci a herečky hlavně ať hrají v komedii. Třeba jako Bratři z donucení. 

Jakou posloucháte muziku? Mix všeho. Od českých písniček až po elektrickou muziku. Muzika je pro mě hodně často poslouchám a snažím hledat nové skladby. 

Zamilované zvíře? Vždycky jsme měli kočky, ale ty si moc hrát nechtěli hlavně ať mají jídlo a to jim stačilo. Teď jsem se od přítelkyně oblíbil psy. Tohle jsem vůbec neznal, že bych přišel domu a někdo kolem mě běhal a byl rád, že jsem u něho. Možná, že si někdy časem i nějakého pořídíme. 

Oblíbená barva? modrá 

Představa o ideální dovolené? vždycky jsem to měl jasný. Zaplatit all inclusive a válet se u moře. Jedno kde to je, ale hlavně, ať je tam moře a pití. Teď se moje ideální dovolená změnila, že bych se chtěl i někam podívat ne jenom hotelový pokoj a pláž. 

Vysněný automobil? Citroen C4 Picasso grand pro 8lidí. Obrovský rodinný auto, aby se vešlo co nejvíc lidí a jezdit po výletech. 

Co vám chutná? Všechno co mi kdo uvaří, protože já vařit neumím a klobouk dolu tomu kdo dokáže něco uvařit. 

Jaké čtete noviny a časopisy, sledujete internet? Teď si budu stavět dům, takže kupuju časopisy, sleduju internet vše co by mi pomohlo v získání nových nápadů a informací ke stavbě. Bohužel v tomhle jsem totální "netušák" takže proto si to musím všechno načíst. Jinak noviny, když jsem chodil na základní školu tak jsem si každý den kupoval deník Sport to se ještě tisk v černobílém provedení a vzpomínám si jak tenkrát vyšlo nový číslo a to mělo úvodní stránku barevnou zbytek zase černobílé to bylo něco neuvěřitelného. Jedna barevná stránka v novinách!

Jaké typy žen se vám líbí, máte přítelkyni? Takový typ jako je jako je moje přítelkyně, takže krásnou tmavovlásku se smyslem pro srandu a hlavně trpělivostí co všechno se mnou musí vydržet. Občas přijdu domu ne s úplně dobrou náladou, ale když se na ni podívám nebo stačí když mi něco vypráví vždycky je všechno zase nejlepší. Za to jí moc děkuji. 

Jste pověrčivý? Býval jsem hodně. Trošku jsem to uklidnil, ale pořád občas jo. 

Záliby? Vždycky jsem měl k hokeji jako zálibu fotbal, ale po úrazu kolena jsem zůstal jen u hokeje. Naštěstí jsem se dostal úplnou náhodou k inline hokeji a tím se bavím přes léto. 

Hokejové cíle? Současně s Technikou ještě hraju ještě v Černošicích , takže cíle mám dva výhra v EUHL a v KHL.

Životní cíle? Můj nejdůležitější cíl je, aby jsme měli šťastnou rodinu. To je pro mě životní cíl. Po různých situacích v životě jsem si uvědomil, že rodinu mám jenom jednu a chci pro ní fungovat na 100%.

Statistiky

Sezóna Kategorie Soutěž Část sezóny # P Z G A B + - +/- TM   2 5 10 o t
2017 - 2018 Muži EUHL základní část 21 O 9 1 7 8 4 1 4 31   3 1 0 1 0
2016 - 2017 Muži EUHL základní část 21 O 9 1 4 5 0 0 0 0   0 0 0 0 0

Vysvětlivky sloupců

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
P - post (obránce nebo útočník)
G, A, B - góly, asistence, body

Utkání
Muži | Úterý 09.10.2018, 18:30
Engineers Prague - Cavaliers Brno
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
 
Muži | Sobota 20.10.2018, 18:30
Engineers Prague - Black Dogs Budweis
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS