Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

UMB Hockey Team Banská Bystrica - Engineers Prague

3:1

1:0, 1:1, 1:0
Komentář

Na první pohled se může zdát, že utkání bylo stejné jako s Gladiátory. Ovšem v druhém zápasu v rámci výjezdu na Slovensko se Engineers rvali mnohem důrazněji a útočněji. Na soupeře na druhém místě v tabulce tlačili po celou dobu, skórovat se ale podařilo opět jen jednou.

Bojovná nálada se odrazila i v častějším vylučování na obou stranách. Už první třetinu doprovodilo pár strkanic. Na první branku se ale čekalo až do 16. minuty, kdy se za UMB trefil Primus. Engineers odolali několika oslabením, třetina ale končila 1:0 pro domácí. V druhé třetině těsně po přesilové hře dokázal na 1:1 srovnat URBANČÍK. Byl to ale opět jediný gól, který Engineers do slovenské brány dostali. Domácí přidali ještě dvě branky – ve druhé a ve třetí třetině.

Stavem 3:1 tak uzavřeli celé utkání a slovenský trip Engineers, kteří si sice nepřivezli ani bod, ale i tak jim patří páté místo v tabulce EUHL!