Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Gladiators Trenčín - Engineers Prague

4:1

2:0, 2:1, 0:0
Komentář

První zápas za hranicemi republiky zahájili Engineers v Trenčíně proti Gladiators. Bohužel utkání nebylo tak vyrovnané jako minulé (5:5 až do samostatných nájezdů, kdy byli šťastnější trenčínští). Na soupeřově ledě dokázali dát Inženýři pouze jeden gól.

V úvodní třetině byli útočnější domácí a za brankáře Maštalířského dokázali propašovat dva puky Šimko a Kopecký. Bohužel pro Engineers dokázali Gladiátoři pokračovat ve stejném tempu i další třetinu. O další dvě branky se v přesilovce postarali Huňa, v plném počtu pak Trenčan. Jediný gól, který dokázali dát Engineers, padl do trenčínské brány po akci „tria S“ – Sem, Suda, zakončil SPURNÝ.

Se stavem 4:1 poslední třetina nehnula. Domácí tak brali tři body, Engineers po tomto boji ani jeden. I tak patří Inženýrům pátá příčka v tabulce EUHL!