Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Technika odvetu nezvládla a podlehla Banské Bystrici 2:5

28.02.2017 | Dominik Tobola

Pouze ve 13 hráčích do pole se tým pod vedením trenéra Filipiho vydal na druhou slovenskou štaci v této sezoně. Neuplynul ani týden od prvního vzájemného duelu s Banskou Bystricí a už se soupeři potkávali znova. Tentokrát na půdě středoslovenského města. Domácí považováni za favority vstoupili do utkání lépe. V čase 7:35 otevřel skóre Indrych. Pražané se sice vzepřeli a za necelou minutu a půl srovnali krok zásluhou zadáka Víta Pálky. Smírný stav trval pouze do 16. minuty. Po brance Majlinga tahala Technika za kratší konec. Konečný výsledek 5:2 přisoudil týmu se lvem na prsou 7. příčku. Tu mohou hráči univerzit ČVUT a VŠE opustit v případě, že dnes zvítězí na půdě prozatím posledního Trenčína.

12. kolo | Pondělí 27.02.2017, 18:00 | Zimní stadion Banská Bystrica

UMB Hockey Team Banská Bystrica - Engineers Prague

5:2

3:1, 0:0, 2:1

Branky a asistence: 8. Indrych (Kamzík, Nociar), 16. Majling (Indrych, Kamzík), 18. Kamzík (Nociar), 48. Primus (Rajčan, Ferleťjak), 57. Koch - 9. Pálka (Ujfaluši, Fiala), 53. Fiala (Babický, Pálka). Střely na branku: 45:27. Vyloučení: 4:3, navíc Michalčík (BB) 5 + OK za faul loktem. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0.

Diváci: 212

UMB Hockey Team Banská Bystrica: Korytár (Malatinec) - Janečko, Michalčík, Ferleťjak, Šeliga, Kamzík, Brnčal, Kandra, Drmaj, Primus, Majling, Žáčik, Tenkel, Indrych, Nociar, Kováčik, Rajčan, Janák, Mendel, Koch.

Engineers Prague: Cvrček (Matuna) - Vostracký, Kuruc, Žáček, Pálka, Nejdl, Hupka - Hlaváč, Ujfaluši, Kratochvíl, Potocký, Pála, Fiala, Babický.