Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme posily #2 – Petr Ujfaluši

27.09.2016 | Dominik Tobola

Je synovcem bývalého fotbalového reprezentanta a bronzového hráče z evropského šampionátu v roce 2004 Tomáše Ujfalušiho. Petr ale dal ale přednost hokeji a ten jej z jeho litvínovského rodiště zavál až do týmu Techniky Praha. Té by měl rychlonohý forvard pomoci hlavně co se týče střílení branek. Hráč, který prošel ve své hokejové kariéře dvěma kluby (Mostem a Litvínovem) má před letošní sezonou velká očekávání. „Těším se jak malej kluk. Je to něco novýho a fakt jsem zvědavý, jak to bude fungovat,“ líčil křídelní útočník.

Sportovní a kondiční specialista VŠTVS Palestra – to je obor, který Petr studuje. Sport a hokej především je pro něj činnost, která ho baví. „Přesně tak, hokej hraju pro zábavu a snažím se užívat si každou chvíli na ledě. Chci být ale Technice přínosem a dotáhnout nás co nejdál v EUHL,“ přeje si hráč, který ve filmové sféře holduje komickému talentu Jima Carreyho.

Jeho hokejová kariéra je i přes nepřílišnou účast v mužské kategorii pro Techniku velice zajímavá. V mládežnických extraligových vodách se tento litvínovský odchovanec prosazoval v nemalém množství, a tak není divu, že si od něj vedení hodně slibuje. „Věříme, že Petr přinese do naší hry větší rychlost a také produktivitu. Samozřejmě o něm víme, že bude i hráčem, který v mžiku zapadne do týmu i z lidského pohledu,“ sdělil hrající manažer Tomáš Hlaváč.

A co má „Ujfi“ za záliby mimo led? „Mám vysněné auto a dovolenou. BMW a dovolená ve dvou v Zanzibaru. Co se jídla týče, tak nejraději si dám špagety s omáčkou Carbonara,“ odkryl nakonec svá přání a chutě jednadvacetiletý křídelník.

 
Aktuální články
Na dobrý výkon z Bratislavy Engineers nenavázali

Pražané v neděli dokázali zvítězit na ledě bratislavských Kings v poměru 5:1. Hned druhý den je čekal další zápas v rámci slovenskému...

 
Engineers znovu dobyli Bratislavu

Engineers první zápas v rámci tripu zvládli na výbornou. Na stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě, kde hraje své zápasy místní Slovan,...

 
PREVIEW: Engineers vyráží na Slovensko

Nadstavbová část Evropské Univerzitní Hokejové Ligy je v plném proudu a po dvou týdnech půjdou do akce také pražští Inženýři. V...

 
Poznejte nováčky! Díl pátý: Petr Zdvořáček
 
Navrátilec Zilcher: Postupně se hra zvedala, musíme si lépe vyhovět
 
PREVIEW: Engineers zahájí nadstavbu v Brně
 
Poznejte nováčky! Díl čtvrtý: Petr Dudák
 
Poznejte nováčky! Díl třetí: Petr Janásek
 
Poznejte nováčky! Díl druhý: Jiří Veber
 
Engineers si připsali cenný skalp amerického výběru ACHA!
 
Utkání
Muži | Pondělí 19.02.2018, 17:30
UMB Hockey Team Banská Bystrica - Engineers Prague
7:2 (4:1, 0:1, 3:0)
 
Muži | Sobota 03.03.2018, 16:15
Diplomats Pressburg - Engineers Prague
 
 
Engineers Prague 2018 - info@engineersprague.cz RSS