Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme posily #2 – Petr Ujfaluši

27.09.2016 | Dominik Tobola

Je synovcem bývalého fotbalového reprezentanta a bronzového hráče z evropského šampionátu v roce 2004 Tomáše Ujfalušiho. Petr ale dal ale přednost hokeji a ten jej z jeho litvínovského rodiště zavál až do týmu Techniky Praha. Té by měl rychlonohý forvard pomoci hlavně co se týče střílení branek. Hráč, který prošel ve své hokejové kariéře dvěma kluby (Mostem a Litvínovem) má před letošní sezonou velká očekávání. „Těším se jak malej kluk. Je to něco novýho a fakt jsem zvědavý, jak to bude fungovat,“ líčil křídelní útočník.

Sportovní a kondiční specialista VŠTVS Palestra – to je obor, který Petr studuje. Sport a hokej především je pro něj činnost, která ho baví. „Přesně tak, hokej hraju pro zábavu a snažím se užívat si každou chvíli na ledě. Chci být ale Technice přínosem a dotáhnout nás co nejdál v EUHL,“ přeje si hráč, který ve filmové sféře holduje komickému talentu Jima Carreyho.

Jeho hokejová kariéra je i přes nepřílišnou účast v mužské kategorii pro Techniku velice zajímavá. V mládežnických extraligových vodách se tento litvínovský odchovanec prosazoval v nemalém množství, a tak není divu, že si od něj vedení hodně slibuje. „Věříme, že Petr přinese do naší hry větší rychlost a také produktivitu. Samozřejmě o něm víme, že bude i hráčem, který v mžiku zapadne do týmu i z lidského pohledu,“ sdělil hrající manažer Tomáš Hlaváč.

A co má „Ujfi“ za záliby mimo led? „Mám vysněné auto a dovolenou. BMW a dovolená ve dvou v Zanzibaru. Co se jídla týče, tak nejraději si dám špagety s omáčkou Carbonara,“ odkryl nakonec svá přání a chutě jednadvacetiletý křídelník.

 
Utkání
Muži | Sobota 02.02.2019, 20:00
BO Ostrava - Engineers Prague
1:5 ()
 
Muži | Středa 20.02.2019, 18:00
Engineers Prague - Univerzita Karlova Praha
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS