Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Seznamte se s MBtech Bohemia, hlavním partnerem Engineers pro sezónu 2017/2018

20.11.2017 | MH

Kolotoč Evropské Univerzitní Hokejové Ligy se v posledních týdnech rozběhl naplno. Engineers mají odehranou přesně polovinu utkání v rámci základní části a zatím se drží na příčkách zajišťujících účast v Play Off. V tomto článku ale nebudeme řešit předvedenou hru, vstřelené góly nebo asistence. Představíme si ty, bez kterých by náš tým nemohl fungovat. Představujeme vám společnost MBtech Bohemia s.r.o.,  hlavního partnera Engineers Prague pro sezónu 2017/2018.

Projekt univerzitního hokejového týmu Engineers Prague (dříve Technika Praha) studentů ČVUT, VŠE a ČZU funguje už třetím rokem. Kdo sleduje působení týmu od jeho založení, musel si všimnout progresu, kterým za tu dobu prošel. Přesun ze Slaného do Prahy na Hvězdu, vlastní merch, akce pro diváky, podpora dalších studenty pořádaných akcí. To vše bylo a je možné uskutečňovat jen díky podpoře našich sponzorů a partnerů. Velmi si vážíme jejich důvěry a ceníme si možnosti pracovat na společném projektu a propojovat tak soukromý sektor s děním na pražských vysokých školách. A přesně na tom si zakládá naše spolupráce se společností MBtech.

Engineeringová společnost sídlící v pražských Stodůlkách patří mezi hlavní sponzory klubu od minulé sezóny. Kromě společných akcí přímo spojených s děním na ledě se s námi MBtech zapojil i do dalších aktivit v rámci univerzit a studentského života. Ať už to byl Majáles, kde naše nafukovací atrakce neměla konkurenci, nebo sbírka hraček a potřeb pro Dětský rehabilitační stacionář Zvonek na Kladně. Povedenou akcí bylo také společné bruslení pro zaměstnance firmy a jejich děti. Všechny akce z minulého roku mají Engineers v nové sezóně v plánu zopakovat a přidat k nim zase něco navíc.

Společné bruslení

Sbírka pro Dětský stacionář Zvonek

 

A co na spolupráci říkají ti, kteří za ní stojí? Nejprve jsme o vyjádření požádali manažery Engineers Tomáše Hlaváče a Marka Hernu...

Tomáši, co říkáš na prodloužení spolupráce Engineers a MBtech?

Mám upřímnou radost, že naše spolupráce pokračuje i v letošní sezóně. Loni jsme spolu zažili výjimečné akce a spoustu obohacujících a zábavných debat. MBtech Bohemia je firma, kterou tvoří úžasní lidé a její filosofie a dravost je nám velmi blízká. Troufnu si říct, že jsme si padli do noty. A jedeme dál :)! 

Jaké společné akce máte v plánu v této sezoně?

Rádi bychom navázali na úspěšné aktivity z loňské sezóny, za které považujeme společnou účast na Pražském Majálesu, kde plánujeme vyvěsit společné oranžovo-bílé vlajky. Pro zaměstnance máme připravené speciální ,,Mikulášské bruslení´´ a studenti nás uvidí na hlavních studentských veletrzích pracovních příležitostí.

Co pro vás Engineery toto spojení znamená?

Pro mě osobně už se jedná o srdeční záležitost. MBtech se stal velmi důležitou součástí klubu a jeho vývoje. Konzultovali jsme společně i re-branding klubu z Techniky na Engineers. Jedná se o engineeringovou firmu a jejich PR se tak pořád ,,motá‘‘ kolem slova Engineering, dostali jsme maximální podporu a cenné rady. Pro takto finančně náročný projekt jakým je hokejový klub potřebujete silného partnera. My jsme velmi vděčni, že jsme takového našli právě v MBtech. Na tomto propojení a spolupráci mě těší ještě jedna věc, poznali  jsme fantastické lidi, kteří nás inspirují a můžeme je nazývat přáteli :).

A co na to říká PR manažer Engineers Marek Herna?

Asi bych jen opakoval, co uvedl Tomáš. Mě osobně těší, že MBtech je příkladem toho, jak může fungovat konkrétní spolupráce studentů a firmy. Chápeme, co si z toho můžeme odnést a co naopak můžeme nabídnout. Všechny akce navíc probíhají přesně podle plánu. Feedback nás utvrzuje, že náš projekt má smysl což nás nabíjí další energií.

 

MBtech na Galavečeru k ukončení minulé sezóny samozřejmě nemohl chybět!

 

... abychom se poté zeptali i na druhé straně!

Za MBtech odpovídala Šárka Bilíková z HR oddělení

Šárko, co vedlo MBtech k prodloužení spolupráce s Engineers?

MBtech Bohemia je partnerem nejen Engineers Prague, spolupracuje také s dalšími studentskými organizacemi. Každou spolupráci po jejím ročním působení hodnotíme a rozhodujeme s kým a za jakých podmínek nadále spolupracovat. V případě vašeho hokejového týmu však nebylo pochyb. Důvodem pro další ročník hlavního sponzorství univerzitního hokejového klubu Engineers Prague pro sezónu 2017-2018 jsou zejména nadšení, pozitivní náboj a perfektní spolupráce.

„Kluci z Techniky“ jak jim lidově ve firmě říkáme, jsou nejen špičkoví hráči, zapálení pro hru a fair-play, ale zároveň jsou vždy příjemným „osvěžením“ v našich pracovně vypjatých dnech. Každá naše společná schůzka je efektivní, v dobré náladě a s vstřícností k diskusi.

Klíčovým parametrem je pro nás také profesionalita – ať již v komunikaci a vystupování, v PR klubu či přípravě na sezónu. Chlapci na našich setkáních chtějí odladit každý detail k naší plné spokojenosti, na setkání přicházejí perfektně připraveni a jejich vyjednávací schopnosti by jim mohl závidět lecjaký obchodník (samozřejmě mimo těch našich z MBtech).

Co nás však na celém projektu s Engineers Prague oslovilo nejvíce je „partnerství“ - jak po stránce spolupráce s námi, kdy jsme se z role sponzora již stali v podstatě „parťáky“ (občas chlapcům chodíme fandit na Hvězdu a posedíme na „after-párty“), ale hlavně proto, že tým EP je, dalo by se říci, klub „mušketýrů“, kde platí  hesl„jeden za všechny, všichni za jednoho"! A tato vzácná symbióza si zaslouží náš velký obdiv a podporu!

Nová sezóna je v plném proudu, jaká jsou vaše očekávání?

Vzhledem k rozšiřující se konkurenci týmů z jiných zemí chlapce čeká jistě série náročných zápasů jak na domácím ledě, tak ji v hostitelských městech či státech. Přesto však do kluků vkládáme důvěru a věříme, že využijí každou příležitost na maximum, aby se ve srovnání s minulou sezónou posunuli alespoň o 1 příčku výše! Taktéž bychom každému jednotlivci rádi popřáli nejen posunutí svých hráčských limitů, ale také vystoupení z komfortní zóny s cílem rozšíření osobních obzorů a posílení sebemotivace. Držíme klubu Engineers Prague pěsti a těšíme se na další famózní fandění na „Hvězdě“.

Co vás na projektu univerzitního hokejové baví nejvíce?

Baví nás „drive“ celého týmu, ochota kdykoliv pomoci, zúčastnit se našich eventů anebo si jen neformálně popovídat po zápase u piva. Líbí se nám pohoda, která z hráčů čiší, i když jdou do všeho naplno. Obdivujeme také jejich perfektní time-management: mnoho hráčů studuje a zároveň pracuje, trénuje s EP, má vlastní koníčky, řeší osobní život apod. A nás vždy napadá, jak to všechno stíhají.

Není snad ani potřeba dodávat, že nám jejich mladší generace přináší spoustu inspirace a nadhledu, ač to možná ani netuší.

A na závěr, co bys za firmu vzkázala směrem k studentům, kteří si budou číst tento článek? 

V MBtechu, v engineeringové firmě, zaměstnávající přes 500 odborníků a mající pobočky ve více městech, nám nejlépe funguje spolupráce – neboli „týmový duch“. A ten už dnes, v době „sólistů“ není samozřejmostí.

Věříme však, že lidé, kteří se věnují sportu či jiné aktivní formě trávení volného času, setkávají se s přáteli, jsou členy spolků, klubů apod. mají přirozeně dar pomáhat druhým, pracovat a tvořit SPOLU. A právě těchto „týmově naladěných“ lidí si vážíme a umíme je u nás ocenit.

Doufáme, že se MBtech brzy stane týmovou značkou na trhu a díky partnerství s Engineers Prague se k nám připojí další skvělí profesionálové!

Hoši, děkujeme a přejeme vám hodně zdaru!

Pokud vás rozhovor zaujal a budete se chtít o firmě a lidech z MBtech dozvědět více, neváhejte navštívit jejich webové stránky!

Kromě informací, v jakých odvětvích MBtech působí a na jakých projektech se jejich zaměstnanci podílejí, vás může zajímat také záložka kariéra. Třeba to příště budete právě vy, koho naučíme bruslit na společném bruslení!

 

 


 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS