Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PREVIEW: Naváží Engineers proti Brnu na dobrý výkon ze zápasu s UK?

08.11.2017 | Marek Herna

V závěru minulého týdne měli Engineers opravdu napilno. Nejprve ve čtvrtek většina hráčů reprezentovala své univerzity na prestižní ŠKODA AUTO Hokejové Bitvě 2017, aby se poté v neděli utkali s jejím vítězem, týmem UK Praha, v rámci EUHL. Ve velmi kvalitním zápase vedli v první třetině už 3:0, několikanásobný mistr však zbraně nesložil a v průběhu zápasu stav dorovnal. I přes spoustu šancí nakonec vítězství slavil soupeř , který rozhodl v prodloužení. Engineers si tak připsali do tabulky "jen" bod. Skvělý výkon, především v první a třetí třetině, dodává hráčům optimismus do dalšího zápasu. Ten je na řadě už zítra, ve středu 8. 11., kdy na Hvězdu přijede nováček soutěže - Cavaliers Brno.

Engineers zatím ve 4 zápasech posbírali 5 bodů a v nabité tabulce EUHL se zatím drží na solidní 7. příčce. Pražský tým může mrzet, že nezvládl koncovky zápasů s Budapeští a UK Praha, pohled na tabulku by mohl být ještě o něco pozitivnější.

Zápas s Karlovkou týmu dodá sebevědomí

Nedělní derby s úřadujícím mistrem EUHL sice nedopadlo vítězně (prohra 3:4 v prodloužení), přesto si tým odnáší ze zápasu pozitiva. Co se týče předvedené hry, Engineers odehráli jednoznačně nejkvalitnější utkání v letošním ročníku EUHL. Jen škoda promarněného vedení, na tom bude ještě muset tým kouče Filipiho zapracovat. Zároveň může Engineers těšit, že jsou prvním týmem, který letos dokázal Karlovce nějaký bod sebrat.

Do zápasu s Cavaliers tak půjdou domácí hráči s jednoznačným cílem - vzít si z minulého zápasu to dobré a předvést podobný výkon i ve středu večer proti Cavaliers Brno!


Co čekat od Calaviers?        

Jak je na tom domácí tým už víme, tak si nyní pojďme představit středečního soupeře.

Nováček z Brna, to už tu jednou bylo, že?! Je tomu tak, do letošního ročníku se totiž přihlásily hned dva celky z Brna. Druhým do party je tým HC MASARYK University, který byl soupeřem Engineers v úvodním zápase (1:3). Hned v prvních dvou domácích zápasech tak pražský tým poměří síly se studenty z Brna.

Cavaliers však zatím na rozdíl od "Masárny", která je zatím 2 body za vedoucím UK, okupují opačný pól tabulky. V dosavadních 4 zápasech totiž dokázali bodovat jen jednou, v posledním zápase proti Budapešti, kterou porazili 6:3. První tři zápasy Brnu vůbec nevyšly. Cavaliers hned dvakrát schytali debakl 0:5 (Olomouc Shields, Paneuropa Kings)  a poté podlehli Diplomatům z Bratislavy v poměru 6:3.

Dosavadní výsledky tak mírně favorizují domácí tým. Ten bude určitě chtít před svými fanoušky vybojovat tři body, zvlášť když se mu to nepovedlo v prvním zápase Praha vs. Brno.

Přijďte se sami ve středu na Hvězdu podívat, zda se domácím Engineers podaří vybojovat další výhru do tabulky EUHL. Utkání proti Cavaliers Brno začne v 18:00h!


 
Aktuální články
Na dobrý výkon z Bratislavy Engineers nenavázali

Pražané v neděli dokázali zvítězit na ledě bratislavských Kings v poměru 5:1. Hned druhý den je čekal další zápas v rámci slovenskému...

 
Engineers znovu dobyli Bratislavu

Engineers první zápas v rámci tripu zvládli na výbornou. Na stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě, kde hraje své zápasy místní Slovan,...

 
PREVIEW: Engineers vyráží na Slovensko

Nadstavbová část Evropské Univerzitní Hokejové Ligy je v plném proudu a po dvou týdnech půjdou do akce také pražští Inženýři. V...

 
Poznejte nováčky! Díl pátý: Petr Zdvořáček
 
Navrátilec Zilcher: Postupně se hra zvedala, musíme si lépe vyhovět
 
PREVIEW: Engineers zahájí nadstavbu v Brně
 
Poznejte nováčky! Díl čtvrtý: Petr Dudák
 
Poznejte nováčky! Díl třetí: Petr Janásek
 
Poznejte nováčky! Díl druhý: Jiří Veber
 
Engineers si připsali cenný skalp amerického výběru ACHA!
 
Utkání
Muži | Pondělí 19.02.2018, 17:30
UMB Hockey Team Banská Bystrica - Engineers Prague
7:2 (4:1, 0:1, 3:0)
 
Muži | Sobota 03.03.2018, 16:15
Diplomats Pressburg - Engineers Prague
 
 
Engineers Prague 2018 - info@engineersprague.cz RSS