Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme posily #1 – Marek Klement

27.09.2016 | Dominik Tobola

Je mu teprve dvacet, ale už má za sebou tři ročníky v dresu druholigového Děčína, kde coby zadák sbíral cenné zkušenosti. Ty se nyní chystá prodat v defenzívě Techniky. „Vždycky se hodně těším na novou sezonu. Navíc teď, když je přede mnou výzva v Technice a EUHL,“ sdělil šikovný obránce.

Jeho vysněným automobilem je Ford Mustang GT, chtěl by jednou skloubit pracovní, hokejový a rodinný život a sám o sobě tvrdí, že je kliďas. Marek Klement začínal s hokejem ve čtyřech letech, kdy se poprvé podíval na stadion svého mateřského klubu v Děčíně, kde se přes štace v extraligových juniorkách a sezoně za „velkou louží“ proklestil až do prvního kádru. 

V dresu severočeského klubu strávil tři sezony ve třetí nejvyšší soutěži. Teď ho čeká štace zase v trošku jiné sféře hokeje. „Projekt EUHL sleduju už dlouho a loni jsem se zaměřil právě na Techniku. Už loni bylo jasné, že se sem pro letošek přesunu,“ objasnil své plány, jehož oblíbenými herci jsou Sean Scott a Tom Hardy.

S Technikou plánuje dojít do play-off a v něm se pokusit až o samotnou trofej pro vítěze. „Je pravda, že se mi ten pohár velmi líbí, takže pokud ho chci do rukou… Musíme vyhrát, což chci. Kromě super party se těším také na výjezdy do sousedních států. Věřím, že to všechno zvládneme co nejlépe,“ uzavřel Marek Klement své povídání. 

 
Utkání
Muži | Sobota 02.02.2019, 20:00
BO Ostrava - Engineers Prague
1:5 ()
 
Muži | Středa 20.02.2019, 18:00
Engineers Prague - Univerzita Karlova Praha
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS