Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Otazník stále visí nad trenérem. Benda nakonec odřekl

23.09.2016 | Dominik Tobola

Vedení Techniky musí krátce před startem nové sezony řešit nepříjemnou situaci. I přestože byl už představen nový trenér Jan Benda starší a už se dolaďovaly jen poslední detaily, nakonec z velké posily sešlo. Otec bývalého německého reprezentanta Jana Bendy se nakonec z osobních důvodů omluvil. Vysokoškolský klub tak před začátkem EUHL usilovně řeší nastalou situaci.

"Je to pro nás velká komplikace, protože jsme s panem Bendou počítali a zároveň jsme si od této spolupráce slibovali hodně vzhledem k jeho zkušenostem. Ve srovnání s ostatními bychom se posunuli zase o krok dále. Nicméně stále o to budeme usilovat. Jsme v kontaktu s několika trenéry a intenzivně řešíme finální podobu," řekl hrající manažer Techniky Tomáš Hlaváč.

Jméno nového lodivoda pražského celku by mělo být známo nejpozději do 4.10., tedy den před startem soutěže. Ten zažije Technika na půdě letos velmi ambiciózní Plzně. Poté odjede na již zmíněný trip do slovenské metropole, první říjnový týden tak bude pro Pražany velice klíčový.


 
Utkání
Muži | Sobota 02.02.2019, 20:00
BO Ostrava - Engineers Prague
1:5 ()
 
Muži | Středa 20.02.2019, 18:00
Engineers Prague - Univerzita Karlova Praha
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS