Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sezóna Techniky oficiálně zakončena premiérovým Galavečerem!

22.04.2017 | Marek Herna

Každá správná sezóna by měla končit velkým večerem. Když se hráčům pražské Techniky nepodařilo probojovat do finále, aby si tento večer prožili na ledě, uspořádalo ho vedení klubu na půdě jedné z hlavních univerzit, kterou tým reprezentuje. 

Ve čtvrtek večer proběhl v Akademickém klubu VŠE, historicky první Galavečer Techniky Praha. Hlavním bodem programu byla rekapitulace a vyhodnocení sezóny pro zástupce univerzit a partnery klubu. Slavnostní večer poctila Techniku svou přítomností i současná rektorka VŠE v Praze prof. Hana Machková. Vzácnými hosty byli i ředitel ÚTVS ČVUT doc. Jiří Drnek a jeho protějšek z VŠE, ředitel CTVS Mgr. Tomáš Pachl. Dalšími hosty, kterých si vedení i hráči Techniky velmi váží, byli zástupci hlavního partnera firmy MBtech Bohemia s. r. o. a dalších partnerských společností.

V první části večera bylo shrnuto úspěšné plnění cílů dlouhodobé vize klubu a vyhodnocení strategických cílů uplynulé sezóny 2016/17. Po této rozsáhlé části došlo na plánování cílů budoucích, k nimž  bude vedení Techniky směřovat své kroky v příštím roce. Dále se všichni přítomní dozvěděli o pražském univerzitním klubu to nejzajímavější z celého uplynulého ročníku a pak už přišlo na řadu předávání individuálních ocenění.

Nejproduktivnějším hráčem Techniky Praha se dle statistik EUHL za základní část a play off stala posila útočných řad Petr Ujfaluši. Cenu mu předala zástupkyně hlavního partnera slečna Šárka Bilíková.

Nejlepším nováčkem podle odborné komise tvořené manažery, novináři a trenéry, se stal Oldřich Heža. Důraznému a na ledě nepřehlédnutelnému forwardovi z VŠE předala cenu paní rektorka, prof. Hana Machková. Olda si pro cenu musel dojít pouze o berlích, jelikož laboruje se zraněním achillovky, kterou si poranil při zápase v Prešově. Věříme v rychlou rekonvalescenci a brzký návrat!

Nejlepším hráčem, jenž svými výkony vynikal nejen v týmu Techniky ale také v rámci celé ligy, se stal Rostislav Zilcher. Obránce z první pětky zářil především v závěru sezóny a v jednom ze zápasů nastřílel dokonce hattrick! Navíc také skvěle vedl tým jako náhradní kapitán po zranění Davida Sema. Cena je tak ve správných rukou. Letošnímu zástupci našeho klubu v All Stars výběru EUHL ji předal  ředitel ÚTVS doc. Jiří Drnek.  

Poslední cenou, kterou předával spolu s motivujícím proslovem kapitán týmu David Sem byla ta, kterou volili sami hráči. Cenu pro nejužitečnějšího a nepostradatelného hráče na ledě i mimo něj dostal Martin Dulovec.

Tímto všem oceněným ještě jednou gratulujeme a doufáme, že si spolu s ostatními užili tento neobyčejný večer!

Poslední slovo si vzal garant projektu doc. PaedDr. Zdeněk Valjent, Ph.D., který ve svém proslovu také zhodnotil uplynulý ročník a zmínil i pár slov o tom, jak projekt vznikal. Odměnou za jeho práci pro tým byla hokejka s podpisy bývalých reprezentantů z rukou paní rektorky Machkové.

Závěrečnou tečkou za celým večerem byl sestřih a průřez fotodokumentací z uplynulé sezóny od našich kolegů z Audiovizuálního centra ČVUT, kteří nám celou sezónu poctivě dokumentovali všechny naše úspěchy i místa pro zlepšení, za což jim děkujeme.

Video si můžete pustit zde! 

Fotogalerii pak naleznete na našem Facebooku.


 

Všem partnerům ještě jednou děkujeme za účast a těšíme se na další spolupráci!


 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS