Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Abeceda sezóny 2016/17 - Druhá část

05.04.2017 | Petra Pilbauerová, Aleš Příhoda

Druhý a zároveň poslední díl Abecedy sezóny 2016/2017 přináší přehled dalších zajímavostí z uplynulého ročníku. Kdo všechno stál v pozadí organizace a chodu týmu? A byli jsme skutečně nejméně trestaným týmem EUHL? To vše a mnohem více se dozvíte v následujícím článku.

L jako lodivod týmu Na trenérské lavičce Techniky Praha se od minulé sezony vystřídali hned tři trenéři. Tím současným je bývalý extraligový hráč Milan Filipi, který s týmem absolvoval všechny domácí i venkovní zápasy a zůstane hlavním koučem i pro sezonu nadcházející.

M jako média Od října 2016 jsme na týmový web přidali 58 článků, abychom vám poskytli kompletní přehled o situaci na ledě i mimo něj. Další tři články se objevily i na webu samotné EUHL a přehled o minulých a nadcházejících zápasech pravidelně vycházel i ve Studentském listu VŠE.

N jako nejvyšší výhra Nejdrtivější porážku ze všech našich soupeřů inkasovali Wariiors Prešov v prvním domácím utkání. Technika nad nimi zvítězila v jednoznačném poměru 9:2.

O jako oslabení Během sezony bylo třeba přežít 69 oslabení, ze kterých jsme ji jich neubránili pouhých patnáct. Nebylo tedy velkým překvapením, že se naše hra v početní nevýhodě stala třetí nejlepší v celé EUHL. Čtyřikrát jsme se dokázali během soupeřovy přesilovky sami prosadit.

P jako promo video Za pomoci Audiovizuálního centra ČVUT jsme natočili během dvanácti hodin první promo video, které spatřilo světlo světa krátce před začátkem play off.

R jako realizační tým Na spokojenosti celého týmu se podílelo pět různých fyzioterapeutek. Články pro vás vymýšleli dva novináři, výsledkové a jiné grafiky vytvořili tři různí grafici. Videa natáčeli a sestříhali tři kameramané, za objektivy stáli dva různí fotografové. Za mixážním pultem se vystřídali tři DJové, kostým modrého lva ČVUT si předali hned tři dobrovolníci. O pořádek během utkání se postaralo hned osm lidí z bezpečnostní agentury, anebo další dobrovolníci ze studentských řad, kteří nám nabídli svoji pomoc.

S jako střely V šestnácti utkání základní části jsme na soupeřovu branku vyslali v součtu 583 střel, kvantita v tomto směru ale zvítězila nad kvalitou. Úspěšnost naší střelby byla pouhých 9,8 %. Ve třech utkáních play off jsme vypálili dalších 85 projektilů.

Š jako šedesátiny 5. března 2017 oslavil šedesáté narozeniny zakladatel, mentor a manažer Techniky Praha Zdeněk Valjent. 

T jako trestné minuty Za základní část jsme nasbírali pouhých 220 trestných minut, což z nás učinilo nejméně vylučovaný tým celé soutěže.

U jako univerzita Během sezony došlo k několika zdárným zakončením studia na obou školách. Jakub Hudek je od února promovaným iženýrem oboru Příprava, realizace a provoz staveb ČVUT a své bakalářské studium na VŠE s úspěchem završili i Marek Herna a Peter Hupka. 

V jako výběr EUHL Do letošního výběru EUHL byli nominováni čtyři hráči Techniky Praha – její kapitán David Sem, brankářská jednička Aleš Příhoda, střelci Petr Ujfaluši a Rostislav Zilcher.

Z jako zájezd Na prvním domácím utkání a druhém čtvrffinálovém střetu proti Akademikům Plzeň jsme díky sponzorským darům cestovní kanceláře Blue Style rozdali dva poukazy na výběrem dovolené dle vlastního uvážení. Každý v hodnotě 10 000 Kč. 


Zdroj: http://www.euhl.eu/ (statistiky aktuální k 1. 4. 2017)

 
Aktuální články
Na dobrý výkon z Bratislavy Engineers nenavázali

Pražané v neděli dokázali zvítězit na ledě bratislavských Kings v poměru 5:1. Hned druhý den je čekal další zápas v rámci slovenskému...

 
Engineers znovu dobyli Bratislavu

Engineers první zápas v rámci tripu zvládli na výbornou. Na stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě, kde hraje své zápasy místní Slovan,...

 
PREVIEW: Engineers vyráží na Slovensko

Nadstavbová část Evropské Univerzitní Hokejové Ligy je v plném proudu a po dvou týdnech půjdou do akce také pražští Inženýři. V...

 
Poznejte nováčky! Díl pátý: Petr Zdvořáček
 
Navrátilec Zilcher: Postupně se hra zvedala, musíme si lépe vyhovět
 
PREVIEW: Engineers zahájí nadstavbu v Brně
 
Poznejte nováčky! Díl čtvrtý: Petr Dudák
 
Poznejte nováčky! Díl třetí: Petr Janásek
 
Poznejte nováčky! Díl druhý: Jiří Veber
 
Engineers si připsali cenný skalp amerického výběru ACHA!
 
Utkání
Muži | Pondělí 19.02.2018, 17:30
UMB Hockey Team Banská Bystrica - Engineers Prague
7:2 (4:1, 0:1, 3:0)
 
Muži | Sobota 03.03.2018, 16:15
Diplomats Pressburg - Engineers Prague
 
 
Engineers Prague 2018 - info@engineersprague.cz RSS