Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Potocký: Do play off nastoupíme s výbornou partou!

19.03.2017 | Petra Pilbauerová

Hlad po gólech občas potrápí každého útočníka bez ohledu na to, ve kterém týmu nastupuje. Své o tom ví i Vojtěch Potocký, jemuž se jeho střelecké trápení podařilo minimálně nalomit v závěrečném utkání základní části v Prešově. Technika rozdala hned šest branek a první z nich vyšla právě z hokejky Vojty Potockého, který se v rozhovoru rozpovídal nejenom o úspěšném utkání v Prešově... 

Vojto, ty jsi se prosadil v závěrečném utkání základní části v Prešově, do jehož branky jste poslali dohromady šest gólů. Jak přesně došlo ke vstřelení toho tvého? Co tomu předcházelo?


Od Míry Žáčka přišla střela od modré, v reakci na to Tomáš Hlaváč předvedl kvalitní důraz v předbrankovém prostoru Prešova a já inkasoval odražený kotouč. Neváhal jsem a zakončil bekhendem. 

Ty konkrétně jsi celou sezonu v Technice sice nestrávil, ale pokud můžeš hodnotit.. Na který ze zápasů vzpomínáš nejraději?

Já osobně jsem si nejvíc užil právě ten poslední v Prešově. Díky výjezdu jsme se stmelili, máme teď výbornou partu. Zároveň jsme si tam vyříkaly určité věci, které nás trápily v těch předchozích zápasech. Že zkrátka nemůžeme hrát jako primadony a pak čekat na výhru. Ujasnili jsme si, kdo má v týmu jakou roli. Navíc jsme si odvezli čtyři body, takže i nálada byla dobrá a my můžeme být sami se sebou spokojení. Tohle nám určitě pomůže i do play off, po postupu z nás opadla nervozita.

A teď otázka z druhého soudku. Proti komu se ti naopak nehrálo dobře?

Nerad vzpomínám na Paneuropa Kings, se kterými jsme hráli na zimním stadionu ve Slaném.

Jak jsi spokojený se svými výkony?

Se svým výkonem spokojený upřímně nejsem. Vím, že je ve mně víc. Tuto sezonu se potýkám tak trochu se střeleckým trápením, ale věřím tomu, že se to v blížícím se play off změní.

A jak nahlížíš na podmínky týmu? Technika jako taková se od loňské sezony vypracovala, prošla si určitým progresem. Je tu stále na čem pracovat, nebo jsi spokojený tak jak to je?

Upřímně řečeno... Je to pecka! Kluci si všechno zařizují sami a zároveň nastupují do zápasů. Smekám před nimi, protože toho takhle mají až nad hlavu. Před pár dny jsme navíc uveřejnili promo video, které je v každém směru profesionální. Nastavili jsme tím vysokou laťku. Na druhou stranu je ale vždycky na čem pracovat, co zlepšovat. Na letní prázdniny plánujeme společné soustředění v Chorvatsku. Sice spolu moc netrénujeme, ale všichni máme velkou chuť dělat pro tým něco navíc. Bez sponzorů to ale nejde, proto se musíme snažit o to víc.

Na úvod play off nastupujete proti Akademikům Plzeň, proti kterým jste v této sezoně prozatím nezvítězili. Jak hodnotíš jejich herní styl a na co je třeba dát si pozor? Je to pro vás kvalitní soupeř do vyřazovacích bojů?

Myslím si, že je to pro nás ten vůbec nejlepší soupeř. To, že jsme ještě nevyhráli, se rychle změní. Bude to takové malé derby s týmem, který disponuje podobným výkonem co my. 

 
Aktuální články
Utkání
Muži | Pátek 22.03.2019, 20:15
Univerzita Karlova Praha - Engineers Prague
2:9 (1:4, 1:2, 0:3)
 
Muži | Středa 27.03.2019, 18:00
Engineers Prague - Gladiators Trenčín
7:2 ((1:1, 1:1, 5:0))
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS