Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Eurotrip Polsko - Slovensko rozhodne o soupeři v play-off!

12.03.2017 | Dominik Tobola

Technika má před sebou poslední dva duely základní části, které sehraje na dalekých půdách. Nejprve se na jihovýchodu Polska představí na ledě Krynice. O den později se Filipiho svěřenci přesunou do zhruba 70 kilometrů vzdáleného Prešova. Tam se střetnou s místními Warriors, kterým se pomalu rozplývá šance na vyřazovací boje. Začátky obou utkání jsou naplánovány přesně na 18:00. Tak kdo v play-off? Plznička, UKáčko nebo UMBéčko anebo se projedeme do Krynice?

Jako bychom jeli do Paříže

Od Julisky na D1 až do Brna, kde se vydáváme směr Olomouc. Na Hané nabereme Oldu Hežu. Následně vyjíždíme do průmyslového centra severu Ostravy, odkud pokračujeme po dálnici do Bohumína. Za malý moment už dzień dobry a přes Gliwice až do Katovic, polského protějška naší Ostravy a centrum slezského Polska. Za hoďku už je vidět Krakov a odtud po dálnici A4 a slinici DK75 až do Krynice-Zdrój. Vůbec škaredé město, naopak jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších lázní v celém Polsku.

Fuška. 675 kilometrů a to ještě není všechno. V šest večer nás čeká těžký souboj. Pak to sbalit, naházet do autobusu a 70 kiláků do Prešova. Tam zregenerujeme a v pondělí taktéž v 18:00 poslední zápas základní části. Po něm znova stejný postup. Nasednout a předlouhých 391 minut čisté cesty. Celkem urazíme 1371 kilometrů, což je v podstatě cesta do Paříže a ještě dál na západ ve sladké Francii. Tak to snad zvládneme a vlezou se do báglu i nějaké body.


Statistika nuda je, má však cenné údaje. aneb na koho narazíme v play-off?

Když se na to mrkneme zevrubně, tak Technika může být nejlépe šestá. Ovšem klidně i osmá. To se stane v případě, že Trenčín získá ve zbývajícím průběhu o dva body více než Pražané a zároveň dnes Paneuropa Kings zdolá suveréna z Univerzity Karlovy. To by nejspíše znamenalo právě tohoto soupeře do vyřazovacích bojů. To by bylo derby, panečku.

Za možností, že se tak nestane a Technika zůstane šestá či spadne jen o jednu příčku níže, tak je varianta, že narazí na někoho z trojice Plzeň, Banská Bystrica nebo právě Krynica. Byť má polský celek o dva body méně než Západočeši, tak má tým složený převážně z ruských krajánků zápas navíc k dobru. Navíc Plzeň poslední utkání sehraje proti Univerzitě Karlově, takže je méně pravděpodobné, že zvítězí. Bude tak velmi záležet na dnešním vzájemném utkání, které už velmi napoví, jak že se všechno bude mít.


 
Utkání
Muži | Pátek 22.03.2019, 20:15
Univerzita Karlova Praha - Engineers Prague
2:9 (1:4, 1:2, 0:3)
 
Muži | Středa 27.03.2019, 18:00
Engineers Prague - Gladiators Trenčín
7:2 ((1:1, 1:1, 5:0))
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS