Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Technika míří na Slovensko, čeká ji Trenčín i reparát proti UMB.

27.02.2017 | Petra Pilbauerová

Hokejisté pražské Techniky mají před sebou dvě důležitá utkání. Náročnější částí programu bude odveta proti favorizovanému UMB hockey team, se kterým Pražané padli v poměru 1:3: Reparát s hokejisty z Banské Bystrice se odehraje dnes večer 27. února od 18:00. Ještě v noci pak tým přejede do Trenčína, kde jej čeká premiéra v aktuální sezoně. 

Jako první je na programu výjezd do Banské Bystrice. Technice se proti UMB hockey team i přes výhodu domácího prostředí nedařilo a zapsala si další porážku. V první vzájemném utkání se z domácích hokejistů dokázal prosadit pouze Oldřich Heža, který v 51.minurě přiblížil UMB na jednobrankový dostřel. Naděje Pražanů na vyrovnání definitivně zhasla o několik minut později, kdy se hostující Brnčal prosadil do prázdné brány.

Slovenský mančaft pak pokračoval ve své krasojízdě dále na jih, v Plzni na něj čekali první Akademici. Vzrušující zápas přinesl skvělou podívanou pro přihlížející obecenstvo. Tří vítězných bodů se držel jak první, tak druhý papírově nejsilnější tým EUHL. O tom, jak urputná to byla bitva, svědčilo i výsledné skóre. UMB hockey team padl 6:8.

Využití přesilových her: 9,6 %

Ubráněná oslabení: 78,7 %

Nejtrestanější hráč: Adam Kasanický 87 TS.

Brankáři (úspěšnost zákroků): Vladimír Korytár (90,3 %)

Sestava UMB z posledního vzájemného zápasu: Malatinec (Korytár) – Koch, Mendel, Janák, Kasanický, Kováčik, Studený, Nociar, Indrych, Tenkel, Žáčik, Primus, Mančák, Kandra, Brnčal, Kamzík, Málus, Šeliga, Ferletjak, Bednarčík, Janečko.

Trenčín odehrál svůj prozatím poslední zápas ve Slaném proti týmu Univerzity Karlovy, který prodloužil svoji vítěznou sérii o další triumf. Nad Gladiátory vyhrál s rozdílem dvou branek 6:4, ale rozhodně bychom nemohli říct, že o jeho vítězství bylo rozhodnuto předem. Domácí se dostali poprvé v zápase do vedení až sedm minut před vypršením základní hrací doby.

Využití přesilových her: 16,7 %

Ubráněná oslabení: 79,1 %

Nejtrestanější hráč: Dávid Smolka 49 TS.

Brankáři (úspěšnost zákroků): Ondrej Trandžík (70,7 %), Milan Stuhl (83,3 %).

Sestava Trenčína z posledního zápasu: Gašparovič – Okuliar, Smolka, Zemko, Panáček, Matejka, Vardžak, Vaněk, Zvara, Feranec, Haščič, Haluška, Kopunec, Hajský, Jánoš, Hulman, Jankových, Balaj. 

 
Aktuální články
Na dobrý výkon z Bratislavy Engineers nenavázali

Pražané v neděli dokázali zvítězit na ledě bratislavských Kings v poměru 5:1. Hned druhý den je čekal další zápas v rámci slovenskému...

 
Engineers znovu dobyli Bratislavu

Engineers první zápas v rámci tripu zvládli na výbornou. Na stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě, kde hraje své zápasy místní Slovan,...

 
PREVIEW: Engineers vyráží na Slovensko

Nadstavbová část Evropské Univerzitní Hokejové Ligy je v plném proudu a po dvou týdnech půjdou do akce také pražští Inženýři. V...

 
Poznejte nováčky! Díl pátý: Petr Zdvořáček
 
Navrátilec Zilcher: Postupně se hra zvedala, musíme si lépe vyhovět
 
PREVIEW: Engineers zahájí nadstavbu v Brně
 
Poznejte nováčky! Díl čtvrtý: Petr Dudák
 
Poznejte nováčky! Díl třetí: Petr Janásek
 
Poznejte nováčky! Díl druhý: Jiří Veber
 
Engineers si připsali cenný skalp amerického výběru ACHA!
 
Utkání
Muži | Pondělí 19.02.2018, 17:30
UMB Hockey Team Banská Bystrica - Engineers Prague
7:2 (4:1, 0:1, 3:0)
 
Muži | Sobota 03.03.2018, 16:15
Diplomats Pressburg - Engineers Prague
 
 
Engineers Prague 2018 - info@engineersprague.cz RSS