Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Fotoreportáž: Bruslení pro MBtech

07.02.2017 | Petra Pilbauerová

Hráči Technika Praha jsou si dobře vědomi toho, že spolupráce s hlavním sponzorem nevyžaduje pouhá formální setkání a propagaci, ale také trochu speciální pozornosti. Pro zaměstnance společnosti MBtech Bohemia s.r.o. tak na nedělní odpoledne připravili speciální program, který si užili nejenom dospělí, ale zejména děti. Společně strávený čas na zimním stadionu Hvězda ale nezahrnoval pouze bruslení. Krátká reportáž společně s galerií fotek vám tuto soukromou akci přiblíží o něco lépe.

Akce proběhla 5. února 2017 mezi druhou a třetí hodinou odpolední, kdy si zaměstnanci společnosti MBtech Bohemia s.r.o mohli na malou chvíli odreagovat volným bruslením, kterému byly vyhrazeny dvě třetiny kluziště. Zároveň se ale nemuseli obávat o své ratolesti, které byly svěřeny do zodpovědných rukou některých z našich hráčů. Dětem věnoval velkou pozornost zejména obránce Miroslav Žáček. "Nejdříve se děti naučily vstávat, aby se samy dokázaly zvednout v případě, že by upadly," říká o svém učebním postupu a pokračuje: "Následovalo několik cvičení pro rozvoj stability na bruslích. Jakmile to všechny zvládly, mohly se po ledě rozjet. Nechyběla ani bruslařská cvičení, aby se děti lépe seznámily s touto dovedností a na závěr připadlo několik zajímavých her. Například Mrazík, anebo Ohňostroj," popisuje. 


Děti z MBtechu si nemohly přát lepšího učitele. Nevysoký zadák Techniky má totiž s učením a trénováním budoucích hokejistů a malých sportovců mnoho zkušeností. Je trenérem Veřejné Sportovní Akademie, s jejímž souhlasem mohl propůjčit své znalosti i na našem bruslení. 


Volným bruslením a školičkou pro ty nejmenší ale program nekončil. Ti zkušenější si mohli zapůjčit také hokejku a několik puků, aby si mohli vystřelit na brankáře v plné výstroji. Protože by to ale s naším gólmanem Alešem Příhodou měli malí střelci těžké, rozhodli jsme se pro malou záměnu. Aleš oblékl hráčskou výstroj a pomáhal těm, kteří si na ledě nebyli tolik jistí. Mezi tři tyče se namísto něj postavil útočník Tomáš Hlaváč, který si to tak na ledové ploše vyzkoušel z úplně jiné pozice. Ti, co se naučili, jak se správně drží hokejka, se mohli na samotném závěru programu zúčastnit mini hokejové bitvy, do které se zapojili i sami hráči. 

A jak zní zpětná vazba ze strany MBtech? "Akce se povedla na jedničku s hvězdičkou. Hojná účast, slunečný den a dobrá nálada. To byl první krok k úspěchu. Celou událost pak dotáhla k úspěchu výborná organizace, zábava a skvělá show hráčů Technika Praha," hodnotí program Šárka Bilíková, která ve společnosti pracuje na společnosti projektového koordinátora lidských zdrojů.

Po hodině strávené na ledové ploše je asi jasné, co následovalo pak. Jakmile byly brusle uklizeny, bylo potřeba se patřičně zahřát. Prokřehlým rukou přišly hrnečky s horkým čajem v restauraci zimního stadionu vhod, stejně tak kouřící polévka anebo sklenička svařeného vína pro dospělé. Program skončil jen co byla vynaložená energie zpět, pozitivní dojmy ale jen tak snadno nevyprchají. 

Zbytek fotografií najdete na našem týmovém Facebooku.
 

 
Utkání
Muži | Pátek 22.03.2019, 20:15
Univerzita Karlova Praha - Engineers Prague
2:9 (1:4, 1:2, 0:3)
 
Muži | Středa 27.03.2019, 18:00
Engineers Prague - Gladiators Trenčín
7:2 ((1:1, 1:1, 5:0))
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS