Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rovný boj rozhodl pět minut před koncem pro UK Krátký

11.01.2017 | Dominik Tobola

Pražské derby ve Slaném ve vypjatém období zkoušek nabídlo první utkání Techniky v novém roce 2017. Pražané v modrém doplněni o dvě posily Babického a Pálu drželi s favorizovaným týmem naprostého suveréna prozatímního fungování EUHL krok. A nejen to. Byť po první třetině byl stav 3:1 pro domácí, tak se Technikům podařilo ve druhé třetině srovnat krok. Bohužel svěřenci Milana Filipiho nepřetavili dobrý výkon ze druhého dějství do závěrečné koncovky, v níž nakonec kapitulovali. Přesně pět minut před koncem v probíhající přesilové hře rozhodl ve skrumáži před brankou kapitán Krátký, který rozhodl o tom, že ani letos si Technika v základní části nepřipíše skalp jedné z nejstarších univerzit v Evropě. Pražany se lvem na hrudi nyní čeká dlouhá pauza. Necelý měsíc. Pak se představí v úterý 7. února v domácím utkání v proti banskobystrické Univerzitě Mateja Bely.