Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme sponzora: česká pobočka italské společnosti atena.cz

02.12.2016 | Dominik Tobola

Společnost atena.cz je na českém od roku 1995 a podporuje různé sporty i jednorázové sportovní akce. Technika je však prvním kolektivním mužstvem, které se rozhodla firma dodávající kovové a stropní podhledy podpořit. Není divu, že se firma s výrobním závodem v Portogruaru v bezprostřední blízkosti dálnice Benátky/Terst/Udine, oddává sportovnímu sponzoringu. Oba dva společníci teplické pobočky totiž od mládí tíhli ke sportům, byť individuálním: "Já osobně jsem se věnoval vrcholově závodnímu alpskému lyžování. Na výkonnostní úrovni jsem si vyzkoušel atletiku, orientační běh a silniční cyklistiku," uvedl jeden z bratří a spolumajitel Jan Mach.

Na úvod základní dotaz. Co vás vlastně přimělo začít spolupracovat s Technikou?


Naše společnost atena.cz již od svého založení v roce 1995 podporovala a podporuje různé sporty i jednorázové sportovní akce. Se sponzorováním a podporou sportovců jsme začínali u alpského lyžování, následně došlo na horská kola a jezdectví. Ke spolupráci s Technikou nás přivedla možnost podpory kolektivního sportu i  vzhledem k tomu, že až dosud se jednalo z naší strany o podporu pouze individuálních sportů. Univerzitní hokejový tým se studenty ČVUT a VŠE je vzhledem k zaměření naší společnosti tedy celkem logický krok.

 

Co si od spolupráce s hokejovým univerzitním týmem slibujete?


Jakákoliv podpora sportu na amatérské, výkonnostní nebo vrcholové úrovni má dvě roviny. Tou první je nějaký osobní zájem a druhá rovina je propagace firmy. Spolupráci s Technikou tak vidíme v obou těchto rovinách. Podpora sportujících mladých lidí a za druhé do budoucna samozřejmě také doufejme profesní spolupráce.

 

Čím přesně se Vaše firma zabývá?


Zastupujeme v Česku italskou firmu Atena. Dodáváme kovové stropní podhledy včetně svítidel, slunolamy a opláštění budov. Součástí našich služeb je rovněž i technické poradenství projektantům, architektům a také realizačním firmám v této oblasti.

 

Pracují ve Vaší firmě absolventi ČVUT nebo VŠE? 


Ne, nepracují.Vzhledem k našemu zaměření, tedy dodávkám do stavebnictví, spolupracujeme se stavebními techniky. Samozřejmě i s absolventy ČVUT na různých pozicích.

 

Jaký máte Vy nebo i celkově Vaše firma vztah ke sportu, popřípadě konkrétně k hokeji?

 

Já osobně jsem se věnoval vrcholově závodnímu alpskému lyžování. Na výkonnostní úrovni jsem si vyzkoušel atletiku, orientační běh a silniční cyklistiku. Podobně společník ve firmě, kterým je můj bratr, jenž závodil nejdříve na běžkách a  potom také závodně v alpském lyžování. Alpské lyžování a MTB máme dnes oba jako velký koníček. Snažíme se tedy podporovat různé sportovní aktivity.

 

Máte v plánu chodit osobně a podporovat tým Techniky na domácích zápasech na Hvězdě?


Pokud mě to pracovní program umožní, určitě rád přijdu.

 
Utkání
Muži | Pátek 22.03.2019, 20:15
Univerzita Karlova Praha - Engineers Prague
2:9 (1:4, 1:2, 0:3)
 
Muži | Středa 27.03.2019, 18:00
Engineers Prague - Gladiators Trenčín
7:2 ((1:1, 1:1, 5:0))
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS