Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tento hlavní partner má zvuk. Pánské obleky BANDI nyní podporují i Techniku!

15.10.2016 | Dominik Tobola

Sečteno, podtrženo. Pro letošní sezonu Technika Praha sehnala dalšího významného partnera, kterým jsou Pánské obleky BANDI. V široké veřejnosti velmi chvalně známá značka společenských obleků pro všechny příležitosti. „Je to pro nás obrovská čest, že jsme se domluvili s tak kvalitní značkou, jíž Pánské obleky BANDI jsou. Snad se tedy objevíme jako vítězové EUHL všichni v těch krásných oblecích,“ hovořil s nadšením hrající manažer Tomáš Hlaváč.

Jedno zářijové dopoledne se vydalo pět zástupců vedení Techniky do pobočky uznávané české společnosti na Vysočanech, kde je přivítala manažerka pobočky Iveta Majanová. Každý z členů dostal jednoho ze stylistů a ti je postupně oblékli lidově řečeno „od hlavy až k patě“. „Bylo to perfektní setkání, které jsme si všichni užili. Můžu říct, že takový přístup je opravdu profesionální. Těšíme se a věříme, že vloženou důvěru potvrdíme i na ledě,“ pochvaloval si další z hrajících manažerů – na ledě brankář Aleš Příhoda.

Fotoalbum, které mapuje průběh dne konečného sjednání spolupráce, najdete na oficiálním FB Techniky Praha! Co se výhod týče, které touto spoluprací vznikají, najdete na konci článků. Jedná se o 10 % slevu na obleky, kterou hráči, zaměstnanci či studenti VŠE a ČVUT dostanou k nákupu v případě, že prokáží právě jednu z těchto totožností. Výhoda platí pouze do 30.12.2016!

A jak že se to s firmou Pánské obleky BANDI vlastně má? Jaké potřeby klientů naplňuje firma oblékající řadu známých osobností, jak vznikla spolupráce s Technikou anebo jaké sponzorské perličky jsou připraveny pro hráče v případě dobré reprezentace a zisku Sekeras Trophy? Na to všechno odpovídala pro změnu oblastní manažerka Eva Šebestová:

Jak byste v několika větách představili vaši společnost? Jaké konkrétní produkty nabízíte?
Na prvním místě nás zajímají potřeby a cíle klienta. Když přijde muž do prodejny s pánskou společenskou módou, nepotřebuje ve skutečnosti oblek. Potřebuje být úspěšný. Většina mužů má určitý cíl.  Chtějí uspět v zaměstnání, chtějí zabodovat u maturity nebo zkoušek na vysoké škole. Jiní se snaží získat srdce ženy, po které už dlouho touží. Nebo se chystají na svatbu či ples a chtějí udělat dojem. Odborní poradci ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI, nejprve od klienta zjistí, jaký cíl doopravdy sleduje. Pak už se postarají, aby mu vhodný výběr společenského oblečení k úspěchu výrazně pomohl a zároveň se cítil pohodlně a spokojený. 

Teď se přesuneme k už k Technice. Jaké byly důvody zahájení spolupráce a co všechno od ní očekáváte?
Žádostí o spolupráci nebo podporu řešíme každý týden celou řadu. S Technikou Praha jsme se dohodli, protože podporujeme mladé lidi, hlavně ty, kteří mají velkou snahu uspět a něco dokázat. Když se s někým pouštíme do společných projektů, musíme si vyhovovat taky lidsky, být na stejné vlně. A to je v tomto případě splněno.

Dá se říct, že mladí lidé vám vyhovují. Spolupracujete takto se studenty běžně?
Ano. Podporujeme studenty středních i vysokých škol na nejrůznějších úrovních. A pro mnoho z nich je prvním „velkým projektem“, uspět v tanečních a nezůstat „trčet“ v koutě. Ještě důležitější je ta chvíle pro jejich maminky, právě ony synovi pořizují první společenský oblek a s velkými emocemi sledují, jak se jejich chlapec stává mužem. To jsou silné okamžiky i pro naše odborné poradce, kteří jim v tomhle zásadním momentu pomáhají.

Na závěr dotaz, který poputuje přímo do kabiny. Je připravena nějaká motivační odměna?
Když se stanou Mistry Evropské univerzitní ligy, tak se postaráme, aby na slavnostní audienci u rektora, vypadali jako praví gentlemani.


 
Utkání
Muži | Pondělí 18.03.2019, 16:30
Univerzita Karlova Praha - Engineers Prague
5:4 ()
 
Muži | Pátek 22.03.2019, 20:15
Univerzita Karlova Praha - Engineers Prague
2:9 (1:4, 1:2, 0:3)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS