Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Engineers jsou po výhře nad Kavalíry v čele tabulky a pyšní se nejlepším útokem i obranou v lize

28.10.2019 | Barbora Pospíšilová

Po nedělním zápase proti brněnským Kavalírům se Engineers dostali na první příčku tabulky ULLH! Navíc v rámci statistik vstřelili doposud v rámci všech utkání 27 gólů a dostali jich pouze šest, takže současně mají nejlepší útok i obranu v lize. Potvrdilo to včerejší utkání, kdy do soupeřova brány padlo rovnou osm gólů!

Engineers Prague - VUT Cavaliers Brno 8:1 (2:0, 5:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Ujfaluši (Sekerka), 20. Janata (Outrata, Hyršl), 25. Chlouba (Josefus), 28. Káník (Raiterman, Chlouba), 32. Josefus (Janásek), 32. Hyršl (Dudák), 34. Fabiánek (Kolář), 42. Vopat (Fabiánek) – 57. Dlouhý (Vilímek)

Engineers Prague na domácím ledě odstartovali souboj s VUT Cavaliers Brno přesilovkou. Na úvodní gól se ale čekalo až do 7. minuty, kdy duo Petr UJFALUŠI a Martin Sekerka překvapili brněnského brankáře poprvé. V první třetině měly oba týmy poměrně vyrovnané šance. Proměnit ji v poslední minutě dokázali opět Inženýři. Na 2:0 navýšil Jirka JANATA.

V druhé třetině domácí rapidně přidali a rychle za sebou nasázeli soupeři hned pět branek. K některým napomohla i přesilovka. Kromě útočnického tria z Příbrami - Jaroslav CHLOUBA, Jakub KÁNÍK, Petr JOSEFUS, si body připsali Adam HYRŠL a Tomáš FABIÁNEK.

Ve střelecké krasojízdě pokračovali Engineers i v závěrečné třetině. Lukáš VOPAT ji otevřel osmým engineerským gólem! Celým dvaceti minutám nechyběla energie a náboj. Devítka, po které dychtil i hlasitý fanouškovský kotel, už ale nepadla. Kavalírům se nedařilo ani ve hře pět na tři Pražany přelstít. Až v závěru zápasu dokázali stáhnout skóre na 8:1, které se stalo finálním výsledkem.

Další DOMÁCÍ zápas odehrají Engineers 20. listopadu, proti druhému celku z Brna – HC Masaryk University, kteří momentálně šlapou Inženýrům na paty se stejným počtem bodů. Přijďte fandit na derby Praha X Brno a pomozte pražským lvům udržet první místo!