Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jedinečná a očekávaná BITVA O PRAHU je tady! Jste připraveni na největší akci sezony?

03.02.2019 | Barbora Pospíšilová

Pražské derby se po roce opět vrací na scénu! Na domácí Hvězdě si Engineers Prague nabrousí brusle na svého největšího rivala – tým UK Praha. Věrní fanoušci jistě ví, že toto utkání není jen o hokeji, ale také o skvělé atmosféře a nepřeberném množství doprovodného programu. Pojďme si připomenout, jak Bitva vypadala loni a na co se můžete těšit tentokrát…

Základní část Evropské Univerzitní Hokejové Ligy (EUHL) se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Stejně jako minulý rok se i letos utkají oba pražské týmy na domácím ledě Engineers. Bitva o českou metropoli vypukne ve středu 20. února v 18:00! Těšit se můžete na parádní hokej a také spoustu doplňujících akcí, které vás zabaví nejen v čase mezi třetinami.

Velkolepou hokejovou show dokreslí například…

→ Různé soutěže o ceny s našimi partnery.

→ Pořádná dávka pití, co vás nakopne!

→ Venkovní stánek „Pivo a klobása“.

 Sázková kancelář! 

O programu a akcích, které budou součástí bitvy, se dozvíte na našem Facebooku a Instagramu, kde budeme dílčí doprovodný program postupně odkrývat.

Během Bitvy o Prahu v roce 2018 vyprodali Engineers Prague svůj domácí stadion Hvězda! Na loňské utkání dorazilo 698 fanoušků, kteří vytvořili neuvěřitelně parádní atmosféru, což hráče obou týmů očividně nakoplo k lepšímu výkonu. V zápase totiž padlo celkem 16 gólů!

Ačkoliv Engineers ve výsledku prohráli v poměru 7:9, neměli se rozhodně za co stydět. V jednu chvíli vedl soupeř dokonce s tříbrankovým rozdílem. Puk tedy doslova lítal ze strany na stranu a diváci nestačili jásat, když jejich tým skóroval!

V letošní sezoně půjde o první zápas mezi Inženýry a Karlovkou! Jako domácí věříme, že studenti ČVUT, VŠE a ČZU nezklamou a dorazí s pořádně nabitými hlasivkami podpořit bílo-modré dresy! A samozřejmě doufáme, že cestu na stadion si najdou i fanoušci studující jiné fakulty, a zkrátka všichni, kdo milují hokej!

Jakou formu mají asi pražští Engineers a hráči Univerzity Karlovy letos? Přijďte se o tom sami přesvědčit už za necelé tři týdny! Počet vstupenek je omezený, proto doporučujeme přijít včas. Startujeme v 18:00 na ZS Hvězda (u metra Bořislavka).

Veškeré novinky a dění sledujte na FB události! 

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS