Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

EUHL pokračuje. Technika míří o víkendu do Bratislavy

07.10.2016 | Dominik Tobola

Po zisku bodu v úvodním střetnutí na ledě Plzně se hráči pražské Techniky chystají na dvoudenní výjezd. Střet dvou hlavních měst bývalých federálních partnerů tak okoření osmý a devátý říjen 2016. Hráči se lvem na hrudi se postupně utkají s Paneuropou Kings na ledě bratislavského Slovanu, aby v neděli sehráli druhé utkání v městské části Petržalka proti Diplomats Pressburg. Počítat však musí některé ztráty, chybět budou i opory jako Dulovec či Příhoda. „Trošku nás kosí, jak se říká podzimní rýmečky, takže sestava je trošku jiná. I tak bychom měli být konkurenceschopní,“ sdělil aktuální zdravotní stav týmu hrající manažer Tomáš Hlaváč.

Úderem 19:00 v sobotu 8. Října bude vhozeno úvodní buly na ledě Zimního stadionu Ondreja Nepely. Paneuropa Kings je velice silný celek s luxusním zázemím, který má ty nejvyšší ambice a letos plánuje zvednout nad hlavu Sekeras Trophy. „My se nebojíme, jedeme sice bez Duliho (Dulovec – pozn. redakce) a Aleše Příhody, protože mají klubové povinnosti, ale přesto vytvoříme čtyři dobré formace,“ konstatuje Hlaváč a pokračuje: „Samozřejmě, co nás mrzí nejvíce je fakt, že nejede náš průvodce Slovenskem a vlastně jediný Slovák v týmu Peter Hupka. Má antibiotika, takže si budeme muset poradit bez něj,“ mrzí klubového hráče Příbrami.

O den později se modro-bílí představí na ledě Diplomats Pressburg. První vhazování je na plánu přesně v 15:00 a stejně jako pro Kings a ve středu Plzeň to bude premiéra v tomto ročníku EUHL i pro tým druhého bratislavského celku. „Máme na to štěstí, že hrajeme všude první zápasy. Tak snad bude v obou případech dobrá atmosféra a přijdou nějací lidi. My jim ale budeme chtít radost zkazit a odvést všechny body,“ uzavřel své prognózy nakonec pětadvacetiletý centr.

Na závěr ale budeme muset zklamat všechny ty, co chtěli sledovat obě utkání na streamu a mít tak plný servis. Jelikož se EUHL domluvila na spolupráci s novým sportovním kanálem 213.sk, bude prvním přenosem z nového ročníku univerzitní ligy až zápas Banské Bystrice s trenčínskými Gladiators – 19.10.2016.

 
Utkání
Muži | Sobota 02.02.2019, 20:00
BO Ostrava - Engineers Prague
1:5 ()
 
Muži | Středa 20.02.2019, 18:00
Engineers Prague - Univerzita Karlova Praha
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS