Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PREVIEW: Na domácí led Inženýrů zavítá maďarský Hokiklub Budapest

08.12.2018 | Barbora Pospíšilová

Engineers Prague čeká po delší době další domácí zápas! Na ledě Hvězdy si to rozdají s maďarským týmem Hokiklub Budapest, se kterým by mohla být šance na výhru! Ta by Inženýrům rozhodně bodla, jelikož se jim v posledních dvou zápasech na Slovensku nedařilo tak, jak by si přáli... 

Další kolo Evropské Univerzitní Hokejové Ligy (EUHL) bude patřit střetu Engineers Prague s maďarským klubem Hokiklub Budapest. V posledních utkáních si Inženýři vybojovali výhru s Black Dogs Budweis, a bohužel odvezli dvě prohry ze Slovenska s trenčínskými Gladiátory a UMB Banská Bystrica. I tak jim patří páté místo v tabulce ligy, oproti tomu Maďaři jsou předposlední. 


Loňský souboj

Minulou sezonu se Engineers utkali s Maďary jen jednou, a to na jejich území. Celý zápas byl vyrovnaný. V první třetině nepadl ani gól, v druhé dvakrát zabodovali Engineers, a v té třetí zas dvakrát Budapešť. O finálním výsledku rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější domácí. Nicméně se maďarský soupeř nakonec neprobojoval do play off, Engineers ano. 

Jak si vede maďarský tým nyní 

Hokiklub Budapest má v současné době za sebou pět zápasů. Sezonu zahájili proti nováčkovi ligy BO Ostrava, která je nakonec přehrála až v prodloužení, a to za stavu 4:5. Následoval zápas v Trenčíně, kde domácí Gladiátoři nasázeli Maďarům hned deset branek, dvě padly na straně druhé. Potom Hokiklub neuspěl ani na vlastním ledě proti Diplomats Pressburg - 1:6. O pár dnů později přivítali UMB Banská Bystrica, s kterou celkem překvapivě uhráli 3:4. Zatím poslední utkání odehráli v Ostravě, kde skóre dopadlo úplně stejně jako při jejich prvním vzájemném střetu - 5:4 pro domácí Ostravany, jen v základní hrací době. 

Maďarský Hokiklub nemá tedy na kontě ani jednu výhru. Proto by mohli Engineers zabodovat a zas se trochu posunout v žebříčku. 

Přijďte po delší pauze od domácích zápasů zafandit Engineers a dopomoct jim tak k úlovku vzácných bodů do tabulky! Začínáme dnes, v sobotu 8. prosince v 18:45. 


Do konce roku čeká Engineers ještě jedno utkání, a to s týmem BO Ostrava, který taktéž zavítá na Hvězdu! Nenechte si ujít předvánoční zápas a dorazte i vy! Budeme se těšit v pátek 21. prosince!  

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS