Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Engineers v Plzni padli 4:3 v prodloužení

17.11.2018 | red

Engineers ve druhém zápase po sobě padli v prodloužení, po domácí prohře s Brnem tentokrát brali pouze bod ze zápasu na horkém ledě plzeňských Akademiků. Utkání nabídlo bitvu o každý metr ledu a velkou roli v něm hrály přesilové hry. Plzeň po první třetině o gól vedla, Pražané ale po gólech Vebera, Outraty a Urbančíka otočili zápas a do poslední třetiny šli s vedením 3:2. Přes velmi špatný vstup do třetí třetiny vedení dlouho drželi a v závěru dokonce diktovali tempo hry, bohužel pár minut před koncem přišel sporný moment, po kterém putoval jeden z Inženýrů na trestnou lavici. Domácím se podařilo nabídnutou přesilovku využít a vyrovnat stav. V následném prodloužení se pak štěstí usmálo znovu na domácí, kteří tak nakonec brali o bod navíc.

Další zápas sehrají Engineers už tuto sobotu, doma na ZS Hvězda Praha přivítají Gladiators Trenčín.