Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PREVIEW: Znovu Brno. Engineers tentokrát přivítají Medvědy z Masaryčky

26.10.2018 | Barbora Pospíšilová

Engineers Prague na Hvězdě ve třetím kole přivítají už druhý tým z Brna - HC Masaryk University. A bude to mazec! Oba celky mají totiž na kontě jen výhry. Utkání třetího s prvním týmem tabulky Evropské Univerzitní Hokejové Ligy (EUHL) odstartuje dnes, v sobotu 27. října od 18:45 na Hvězdě.

Pražští Inženýři si v lize vedou zatím skvěle. Po výhře v prvním zápase sezony nad brněnskými Cavaliers (4:0) přihodili další tři body díky vítězství nad nováčkem Black Dogs Budweis z Českých Budějovic. Se sobotním soupeřem to ale nebude žádný med! Ani Medvědi totiž zatím ani jednou neprohráli.

Tým z MU má za sebou už tři domácí utkání. Do sezony vstoupil výhrou 7:4 nad Gladiators Trenčín, bratislavské Diplomaty zas udolali v nájezdech 5:4 a nakonec rozstříleli Black Dogs 7:0! Tak doufejme, že ani jejich forma není neúnavná a Engineers budou moct sklidit vítězný potlesk.

A jak se Engineers bojovalo s Medvědy loni?
HC Masaryk University byli prvním soupeřem, který v minulé sezóně zavítal na Hvězdu. A i když to bylo v po dvou třetinách vyrovnané (1:1), ta poslední patřila brněnským hostům. I kvůli vyloučení na straně Engineers přidali Medvědi 2 góly a konečné skóre 3:1 jim tak zajistilo tři body.

V nadstavbové části EUHL se Engineers vydali do brněnské "jámy lvové". Po první třetině vedli domácí 1:0, ve druhé je totálně přestříleli 26 ku 6, z čehož za brankáře Inženýrů Příhodu padly dva góly. Engineers sice trochu stáhli stav jednou střelou Martina Sudy, ale v poslední dvacetiminutovce Medvědům už nestačili. Ti v ní zvýšili skóre na 5:1 a připsali si tak na konto druhé vítězství nad pražskými Engineers. Sami hráči praského týmu uznali, že se jim zápas absolutně nepovedl.

Medvědí konec loňské sezony nastal po čtvrtfinálové prohře s bratislavskými Paneuropa Kings, kteří si postup do semifinále vystříleli nejprve na domácím ledě výhrou 6:0 a poté v Brně v prodloužení výsledkem 4:3.

V nové sezoně se ale jede od nuly! Do sobotního zápasu vstupují dva týmy, které letos zatím neprohrály. Takže se dá čekat pekelně ostrý souboj se vším všudy!

Pozvánka na zápas

FB událost k zápasu

A u toho nesmíte chybět. Přijďte podpořit Engineers Prague v sobotu 27. října od 18:45 na domácí Hvězdu! Společně zafandíme, ať se můžeme radovat z třetí výhry v řadě!