Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PREVIEW: První zápas sezony! Engineers přivítají brněnské Cavaliers

08.10.2018 | Barbora Pospíšilová

Věrní fanoušci si určitě pamatují, že i loňská sezóna byla zahájena proti brněnskému týmu a to celku Masarykovy univerzity.. Tentokrát se ale v prvním zápase nového ročníku Evropské Univerzitní Hokejové Ligy (EUHL) utkají s druhým týmem z Brna - Cavaliers. Utkání se soupeřem reprezentujícím Univerzitu obrany v Brně začne v úterý 9. října v 18:30 na Hvězdě.

Praha vs. Brno, otřepané vtípky i rivalita! Tak by se ve zkratce dala popsat atmosféra během každého sportovního klání mezi dvěma největšími českými městy. Jak to asi dopadne tentokrát na ledové ploše Engineers? Domácí mají jen ty nejlepší vyhlídky. 

Přípravu totiž zvládl tým trenéra Fukse na jedničku. Intenzivní tréninky jak na ledě tak i mimo něj zpestřily 3 přípravné zápasy, ze kterých vždy hráči Engineers odcházeli jako vítězové. Nejprve porazil tým složený z nováčků Hvězdu Praha 8:6, v druhém utkání vybojovali Inženýři cennou výhru 5:4 na ledě Plzně a nakonec v posledním testu znovu porazili Hvězdu, tentokrát 5:3, i když gólů do sítě Hvězdy mohlo padnout mnohem více. Doufejme, že si střeleckou formu nechali hráči právě na úterní zápas proti Brnu!

V jediném vzájemném zápase dominovali Engineers

V prvním loňském utkání těchto dvou protivníků padlo do branky Cavaliers pět „inženýrských“ gólů! Na první gól domácích hosté ještě dokázali odpovědět a srovnali ve druhé třetině na 1:1, na další branky už ale odpověď nenašli. Během zbytku zápasu se hráči v dresech s oranžovým lvem trefili do černého ještě čtyřikrát a po výsledku 5:1 tak všechny 3 body zůstaly v Praze.

Cavaliers ve své první sezóně mezi týmy EUHL platili tzv. nováčkovskou daň, z 18 zápasů posbírali 14 bodů za 4 výhry a 1 výhru v prodloužení. V konečném zúčtování to stačilo na předposlední pozici, o skóre před Prešovem.

Do nové sezóny však určitě vstoupí brněnský tým o dost lépe připravený a s motivací svůj výsledek vylepšit. To stejné ale platí i o hráčích domácího týmu, podívejte se jak vidí zápas právě oni.

Domácí stadion Hvězda se už třese na boj na ostří nože a atmosféru, kterou burcující publikum během prvního zápasu startující sezony určitě vytvoří! Dorazte v úterý 9. října v 18:30 na Hvězdu a vychutnejte si hokej se vším všudy!

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS