Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězslav Pelc: Do Plzně si to jedeme užít a pro tři body

05.10.2016 | Dominik Tobola

Narodil se ve Vsetíně, kde hokejově rostl až do dorosteneckých kategorií. Pak zamířil do Zlína, aby rok nato přestoupil do Chomutova. Český klub, který je znám svou kvalitní prací s mládeží a k ní velice dobrými podmínkami. Robustní obránce s dobrou rozehrávkou se probojoval až do kádru prvoligové Kadaně, odkud užuž mířil k prvnímu utkání za právě extraligové áčko Pirátu, jenže… V zápase za Kadaň si poranil rameno a musel na operaci. Nyní je už druhým rokem klíčovým členem Techniky a studuje VŠE – obor Diplomacie. A co očekává od utkání v Plzni? „Už se nemůžu dočkat. Očekávám dobrý hokej, zábavu v šatně a hlavně tři body.“

Technika tedy odstartuje přesně od 17:30 dnes své druhé putování po EUHL na ledě plzeňských Akademiků, se kterými se utká na ledě Kooperativa Arény. „Vzhledem k tomu, že už nehraju nikde stabilně, tak to beru jako ukončení letní přípravy. Chodím pravidelně cvičit a někdy si zajdu na led, když je možnost. Teď po předzápasovém tréninku je to super, trošku jsem si to osahal a dneska na to vlítneme. Už se nemůžu dočkat,“ sdělil své pocity před startem EUHL obránce, který má ve svých statistikách několik utkání v mládežnických reprezentacích.

Plzeň, která letos stejně jako většina týmů EUHL vyhlásila útok na přední příčky, dobře posílila a také měla velice dobrou přípravu. Akademici sehráli i několik přípravných utkání, na rozdíl od Techniky, které bude muset stačit souhra z tréninkových jednotek. „Nemáme za sebou žádný přátelák, ale je to taky hodně tím, že se staráme o peníze, propagaci, PR a více méně o celý chod klubu my sami, studenti. Takže jsme rádi, že si můžeme aspoň kvalitně zatrénovat, nicméně věřím, že nám to stačit bude. Trénink není úplně všechno, máme vynikající mančaft, který šlape na ledě i mimo něj,“ konstatuje zadák s číslem 7 na zádech.

Technika tedy ověnčena novými sponzory, dresy, koučem a posilami tak vyjíždí směr Plzeň v odpoledních hodinách. „S Dominikem Tobolou pracujeme v jedné firmě, takže posvačíme, naložíme bágly a jedeme. Nabudíme se určitě kvalitními písničkami a věříme, že přivezeme tři body,“ nastínil program přípravy a dopravy na zápas Vítězslav Pelc. 

 
Utkání
Muži | Sobota 02.02.2019, 20:00
BO Ostrava - Engineers Prague
1:5 ()
 
Muži | Středa 20.02.2019, 18:00
Engineers Prague - Univerzita Karlova Praha
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS