Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Engineers vstoupí do nové sezóny opět s podporou generálního partnera AKKA Technologies

21.09.2018 | Barbora Pospíšilová

Ačkoliv se z názvu zdá, že se jedná o firmu novou, opak je pravdou. Po loňském úspěšném rebrandingu Engineers se jej přes léto dočkal i náš generální partner. Převlékl kabát ,,Mbtech‘‘ na nový a svěží ,,AKKA Technologies‘‘. Položili jsme několik otázek zástupkyni AKKA Šárce Bilíkové, která má ve firmě na starosti spolupráci se školami a se studenty a která je zároveň velkou fanynkou našeho klubu.

Rozhodli jste se podpořit Engineers již v třetí sezóně, nicméně tentokrát pod novým názvem AKKA. Můžete nám, prosím, prozradit, proč došlo k rebrandingu firmy?
V rámci intenzivní integrace všech firem, které byly v minulých letech připojeny ke společnosti AKKA Technologies, se majitel společnosti rozhodl pro sjednocení názvu pod značku AKKA, což u nás vnímáme pozitivně z několika důvodů: Očekáváme větší možnosti růstu díky zjednodušení a zprůhlednění naší skupiny v očích zákazníků – ve všech zemích se budeme jednotně prezentovat jako AKKA. Navíc budeme moci nabízet širší portfolio služeb i díky snadnější a rychlejší spolupráci uvnitř skupiny. Čeká nás ještě více zajímavých možností mezinárodní spolupráce.

Projeví se změna názvu ve spolupráci s „Inženýry“?
Věříme, že ne J Kromě vašich krásnějších dresů, nás, troufnu si říct, čeká spousta skvělých společných akcí – ať již bruslení pro děti, studentské neformální eventy anebo aktivní fandění minimálně na všech velkých zápasech Engineers. Mám pocit, že spolupráce za poslední 3 roky nabírá čím dál větší obrátky a pokud nebudeme tempo a intenzitu aktivit ještě prohlubovat, určitě se pokusíme projektu EP věnovat pokud možno tolik energie a nadšení, jako dosud.

Děje se u vás něco zajímavého, čím byste se chtěli pochlubit?
Pravda je, že u nás se pořád děje něco zajímavého. Ráda bych zmínila například kampaň pro zaměstnance, tzv. Rok Vitality. Vznikla s cílem podpořit zdravý životní styl, přiblížit sportovní aktivity či zlepšit stravovacích návyků. Každý měsíc například připravujeme na všech pobočkách ochutnávky „zdravých“ potravin, v pravidelném režimu jsme kolegům zajistili ovoce do práce. V září vše vyvrcholilo velkým rodinným sportovním dnem a na podzim chystáme ještě spoustu překvapení. Co vás bude ale určitě zajímat je, že se u nás v průběhu roku vytvořila zajímavá skupinka „hokejistů-rybníkářů“, kteří začali pravidelně trénovat a těší se na Engineers CUP 2019, kdy vám nepochybně dají konečně na frak.

V rámci působení firmy již mohu prozradit, že v Čechách MBtech/ AKKA rozšiřuje své působení do nových měst. Liberec už svou pobočku má, České Budějovice se dočkají 1. října, a s výhledem do roku 2019 bychom se měli objevit také v Hradci Králové. Důležitou informací pro všechny fanoušky je také to, že se v prostorách AKKA v Praze pyšníme výstavou dresů z minulé sezóny a ten s číslem 18 už získal i fyzickou podobu. Máme ohromnou radost, že se finanční manažer týmu Engineers, Tomáš Hlaváč, stal od 1. září naším kolegou na pozici Business Management Digital Solutions.  Držíme palce!

Spolupráci s Engineers už máte vyzkoušenou. Na co se v letošní sezoně těšíte nejvíce?
Vzhledem k tomu, že naše partnerství opravdu funguje ve všech ohledech a tedy i v informovanosti o tom, co se děje v týmu Engineers, víme, že se mančaft rozšířil o spoustu nováčků. Těšíme se tedy na vaše pečlivě připravované BIG GAMES a s tím spojenou vyprodanou Hvězdu, na to, jak v novém složení budete excelovat na ledě a samozřejmě na pokračování v naší bezvadné spolupráci. Baví nás, že se nám daří realizovat snad “společnou vizi”,  tedy že se nám již na začátku podařilo smazat škatulku SPONZOR a  místo toho  se stáváme parťáky a potkáváme se vzájemně na akcích AKKA i Engineers jako jedna velká rodina! Doufáme, že nám to v tomto duchu bude ladit minimálně ještě další sezónu!

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS