Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Bez bruslí: Hodně těžko se hledá tak dobrý kolektiv, jako je banda hokejistů, míní nový provozák Martin

09.08.2018 | Barbora Pospíšilová

Máme tu další epizodu našeho seriálu "Bez bruslí". V něm vám představíme Martina Pikla, bývalého hokejistu a zároveň studenta ČZU, kde studuje obor Podnikání a administrativa. Do konce studia mu ještě zbývá nějaký ten rok a proto zatím neplánuje, jak a kde s tím naloží. V partě „bez bruslí“ bude mít na starosti provozní úsek, takže třeba i to, abyste se hladce dostali na naše zápasy a vychutnali si atmosféru hokeje na Hvězdě. 

Martine, kdy a jak ses zapojil do Engineers?
Do Engineers jsem se zapojil loni, koncem zimy, kdy mě kontaktoval Aleš Příhoda, s kterým jsme kdysi dávno hráli. Zašli jsme na pivo, kde mi vysvětlil, jak tým funguje a zeptal se mě, jestli se nechci přidat. Nejdřív jsem váhal, ale pak jsem s klukama jel na výjezd na Slovensko a bylo rozhodnuto!

Jaká tedy bude tvoje náplň následující sezonu? 
Mojí hlavní náplní by mělo být domlouvání zápasů s ostatními týmy, ale letos to více méně ještě zařizoval Aleš, já jsem spíš takový "pomocníček". Během sezony se ale budu snažit zařizovat co nejvíc věcí, aby se kluci mohli maximálně soustředit na hru a nemuseli například půl hodiny před zápasem, napůl ve výstroji běhat po Hvězdě a něco řešit. 

Co tě na tom celém baví?
Nejvíc mě baví to, že jsem zase po dlouhé době v hokejovém prostředí, ve kterém jsem vyrůstal. Hodně těžko se hledá tak dobrý kolektiv, jako je banda hokejistů. Což jsem si potvrdil právě hned na Slovensku.

Takže proč být součástí právě tohoto týmu? 
Jak jsem říkal, v tomhle týmu je skvělá parta. Přijde mi, že každý zná svoje místo a chce plnit to co má a táhnou za jeden provaz. Ale to něco navíc, co jsem nikde jinde neviděl, je to, že si kluci zařizují všechno sami, chod týmu, propagaci, shánění sponzorů, merch a další. To upřímně obdivuju a myslím, že to je další z důvodů proč do toho potom na ledě jdou na plno.

Čeho bys ty osobně rád dosáhl jako hlavní tahoun provozního úseku? 
V první řadě bych chtěl ulehčit klukům. Pak bych chtěl pomoct tomu, aby na domácí zápasy chodilo co nejvíc lidí, a aby lidi chodili pravidelně. Taky bych chtěl přitáhnout co nejvíc lidí z ČZU, kde to povědomí o Engineers není tak silné, jelikož jsme se k týmu připojili jako poslední. 

Co bys popřál, hlavně klukům na ledě, do sezony 2018/19?
Hlavně bych jim popřál co nejmíň zranění a hlavně to štěstíčko. A samozřejmě titul!

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS