Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Bez bruslí: Engineers bysme nevyměnily, lepší zážitky jinde nenajdeme, shodly se krasavice ze střídačky

16.07.2018 | Barbora Pospíšilová, Foto: Vojtěch Hýka

V Engineers Prague jsou samozřejmě nejvíc vidět hráči, nicméně na pohodovém chodu sezony se podílí i realizační tým. A my vám teď v období čekání na další sezónu představíme  jeho členy. Druhý díl „Bez bruslí“ jsme vyhradili pro naše dvě krásné fyzioterapeutky Terku Hanušovou a Monču Körösovou.

Obě dvě holky studují fyzioterapii na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT. Prázdniny tráví převážně na povinné praxi, takže po letní pauze budou umět kluky masírovat ještě lépe než doposud! A jak se ojedinělá dámská stvoření cítí v chlapském kolektivu?

Jak jste, holky, vůbec přišly na Engineers? 

T+M: 
Díky seznamovacímu kurzu pro budoucí fyzioterapeuty - Fyziotmelu. Hlavním prostředníkem byl náš suprový brankář Aleš Příhoda se svou přednáškou o hokeji.Tu když jsme viděly, tak jsme si říkaly, že nesmíme propásnout nadcházející první zápas sezóny.

Jak vypadá vaše práce během zápasu nebo tripu?

T:
Práce je velice ojedinělá a každý zápas se něčím liší. Někdy chtějí masírovat všichni a někdy naopak jen tři. Když jsem jela s klukama na svůj první trip, vypadalo to tak, že před zápasem, než kluci nastoupili na led, jsem je masírovala, a když šli statečně hrát, tak jsem je zásobovala pitným režimem.

M:
Protahuji a uvolňuji svaly, nebo když někoho něco bolí, snažím se ho napravit. A samozřejmě podporuji tým!

Berete působení v Engineers spíše jako zábavu, nebo třeba i jako praxi do života?

T: 
Určitě to je veliká zkušenost do života a praxe pro mě. Postupně se učím nové věci z ohledu fyzioterapie, jiné hmaty v masážích a mnoho dalších věcí, protože je vždy co vylepšovat.

M:
Je to zábava a praxe zároveň, a jelikož uvažuji do budoucna, že bych se mohla právě sportovcům věnovat, beru to i jako výbornou zkušenost.

Vaše fyzio duo má za sebou v týmu první sezonu. Na co se těšíte v té následující?

T:
Nejvíce se asi těším na další spolupráci s klukama, následující zápasy a bitvy, ve kterých budou určitě ještě lepší, než tuto sezónu!

M:
Těším se především na další úspěchy a zápasy s Engineers, ale také na spolupráci a nové zážitky s klukama a mojí fyzioparťačkou Terkou.

Vyměnily byste naše kluky za tým třeba fotbalistek nebo volejbalistek?

T:
Osobně bych to neudělala. Spolupráce s klukama z Engineers je suprová a nemám si na co stěžovat.Je to veliká zkušenost do života a já jsem za ni velice vděčná a rozhodně nemám čeho litovat.

M: Proč měnit někoho jako je Engineers? Myslím, že lepší zážitky jinde nenajdu.

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS