Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Engineers uzavřeli sezonu slavnostním galavečerem

10.05.2018 | Barbora Pospíšilová

Již podruhé v řadě zakončil tým Engineers Prague (před rokem ještě Technika Praha) svou sezonu slavnostním galavečerem. Účastnili se ho samozřejmě samotní hráči Engineers, partneři klubu a vážení hosté - rektorka VŠE prof. Hana Machková, ředitel ÚTVS ČVUT doc. Jiří Drnek a zástupci partnerů klubu.

V předsváteční teplý večer se všichni ti, kterých se dotýká klub Engineers Prague, sešli v Akademickém klubu VŠE, jehož okna nabízela přítomným neuvěřitelný výhled na Prahu, obzvlášť při západu slunce. 

Co bylo ale mnohem důležitější, bylo zhodnocení uplynulé sezony 2017/2018. Úvodního slova se chopil člen představenstva Engineers, PR manažer týmu a také obránce Marek Herna. Mikrofon předal Tomáši Hlaváčovi, který je víceprezidentem klubu, ochráncem financí a současně útočníkem na ledě. Tomáš zrekapituloval výkony nejen hráčské, ale také marketingové. Zhodnotil, co se týmu v sezoně povedlo, a co by bylo potřeba ještě zlepšit. Zdůraznil rebranding celého konceptu a poskytl také náhled pod pokličku rozpočtu nebo facebookového dosahu. Tím upozornil na kvalitní propagační videa, která vznikla v průběhu roku díky týmu z AVC ČVUT. To poslední si můžete pustit na našem FB nebo ZDE.

 

Tomáš podotkl také přítomnost týmu na studentských akcích jako je Lesamáj, VŠElympiáda nebo pražský Majáles, či zapojení do akcí charitativních (Vánoční sbírka hraček pro DRS Zvonek, Movember) nebo uspořádání událostí pro partnery (například nedávný premiérový Engineers cup).

 

Nezapomnělo se ani na jednotlivá ocenění, která otevřel slovy Aleš Příhoda, prezident klubu, provozní manažer a brankář Engineers. 

 

Cenu za nejlepšího nováčka převzal z rukou zástupkyně hlavního partnera Mbtech Šárky Bilíkové obránce Petr Janásek z VŠE. Nejproduktivnějším hráčem se stal Martin Suda (ČVUT), cenu mu předal  ředitel ÚTVS ČVUT doc. Jiří Drnek. Celkovým nejlepším hráčem sezony byl zvolen útočník Adam Hyršl, kterému pogratulovala již zmíněná rektorka VŠE Hana Machková. Ocenění „Nejužitnější hráč“ předal Davidu Semovi Jozef Šebák, prezident SU ČVUT Sošku za Sympaťáka sezony získal Míra Žáček (ČZU), předal pan Mach z partnerské firmy Atena.

 

Odměnu si odnesli i lidé z realizačního týmu mimo led – AVC ČVUT, AVC SH, Richard Burkoň či fotograf Lukáš Kozel.

 

Závěrečného slova se ujal mentor projektu doc. PaedDr. Zdeněk Valjent, Ph.D., který taktéž zhodnotil končící sezonu. Po jeho proslovu odstartovala volná zábava a raut.

 

Tímto slovem na konec ještě jednou gratulujeme oceněným hráčům, děkujeme partnerům a všem ostatním, kteří se na projektu Engineers Prague podílejí. Již teď se těšíme na další sezonu a dosažení nových společných cílů.

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS