Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hlavním partnerem Techniky je společnost MBtech Bohemia

02.10.2016 | Dominik Tobola

Zástupci našeho klubu s Šárkou Bilíkovou, koordinátorkou pro spolupráci s univerzitami firm MBtech Bohemia, stvrdili své partnerství ve čtvrtek 29. září v pražské pobočce společnosti. Firma MBtech Bohemia  patří ke špičkám v oboru vývoje a poradenství pro automobilový průmysl, železniční dopravu, věnuje se také zahradní technice.Tato spolupráce posune Techniku o krok blíže k vysněnému vítězství v Evropské univerzitní hokejové lize.

“Jsme velice rádi, že se nám povedlo navázat spolupráci s tak inovativní firmou jako je MBtech Bohemia. Nesmírně si ji vážíme a věříme, že spokojenost bude oboustranná,” řekl bezprostředně po podpisu smlouvy hrající manažer klubu Tomáš Hlaváč.

"Když přišla možnost rozehrát takovou souhru, hokejovým slangem řečeno, byl to prostě jasný gól," usmívá se druhý ze zástupců našeho klubu, Jan Fiala. (fotka)

Zároveň se podařilo představit nové dresy, v nichž bude Technika Praha letos nastupovat. Logo MBtech Bohemia bude dominovat na zádech našich hráčů. Uvidíte jej také na přední části helem.  

“Je to pro nás skvělá výzva oplatit vloženou důvěru v Techniku, která mezi hráči vytváří silné odhodlání dojít v soutěži co nejdále, aby na nás náš partner mohl být hrdý,” uzavírá Hlaváč.

Co si od spolupráce slibuje MBtech Bohemia, čím se vlastně zabývá a co je spojuje s univerzitním hokejem? Na tyto otázky odpovídala v rozhovoru Jana Kupková z komunikačního a marketingového oddělení:

Jaký byl důvod vzniku spolupráce s Technikou Praha?

MBtech Bohemia podporuje mladé talenty již dlouhodobě. Sponzorujeme například formuli CTU CarTech, se kterou nás spojuje hlavně její technická stránka. Jelikož si myslíme, že i sport je důležitý a dokáže utvářet osobnost člověka, rozhodli jsme se spolupracovat s mladými studenty, i z jiného odvětví, než technického. Ti nás také mohou inspirovat – tentokrát v oblasti sportu.

Plynule přejdeme k firmě MBtech jako takové. Čím přesně se zabývá?

MBtech Bohemia, člen skupiny AKKA Technologies, je na českém trhu největší poskytovatel vývojových a poradenských služeb nejen pro automobilový průmysl. MBtech Bohemia podporuje zákazníky od prvních skic, přes koncepty, konstrukci, výpočty, elektriku, elektroniku a testování, až po prototypovou výrobu. V České republice zaměstnává téměř 500 odborníků ve městech: Praha, Plzeň a Mladá Boleslav.

Passion for technologies – Vývíjej (se) s námi!

Technika je tedy na obou stranách. Co si myslíte ještě spojuje tyto dva subjekty?

MBtech Bohemia je inovativní společnost zabývající se vývojem. Posouvá hranice světa techniky kupředu a stále hledá nové hranice možností. Myslíme si, že v hokeji je to podobné. Po seznámení se zástupci Technika Praha jsme pochopili, že tento tým si jde cílevědomě za svým, je ochotný se své zálibě věnovat naplno a stále se rozvíjet. Navíc je tento tým stejně pozitivní jako celá naše firma.

Plánujete i další formu podpory? Myslím tu přímou s hlasivkami na domácích utkáních?

V naší firmě pracuje mnoho sportovně orientovaných lidí, pro které pravidelně pořádáme sportovní akce. Věříme tedy, že si na hokejový stadion najdeme cestu více než na jeden zápas. Navíc se naše pobočky nachází i v Plzni – pokusíme se tedy fandit nejen na domácích utkáních.

Jakožto hlavní sponzor máte nějaké motivační plány v honbě za co nejlepšími výsledky?

Každý dobrý výsledek zaslouží odměnu – nechme se tedy překvapit. Doufáme, že Technika Praha naše očekávání naplní a možná přijde i kouzelník (usmívá se).


 
Utkání
Muži | Sobota 02.02.2019, 20:00
BO Ostrava - Engineers Prague
1:5 ()
 
Muži | Středa 20.02.2019, 18:00
Engineers Prague - Univerzita Karlova Praha
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS